2021 Hakkında Okuduklarınıza İnanamayacağınız Kehanetler

1-) Zombi Kıyameti

Michel de Nostredame veya bilinen adıyla Nostradamus, 1500’lü yılların başında Fransa’da yaşamış olan bir doktor ve astrologtu. Nostradamus’un ünlü olmasının nedeni ise çeşitli tarihi olayları önceden anlattığı iddia edilen şiirsel dörtlükleridir. Bunları da ‘Kehanetler’ isimli bir kitapta yayınlamıştır. Nostradamus o kadar çok şey yazdı ki, bu anlatıları kulaktan kulağa yıllar içinde yayıldı. İddialar ve hayal gücünün yardımıyla, birçok insan Nostradamus’un, 16 yüzyılın ortalarından beridir neredeyse her önemli olayı bildiğini ileri sürdü.

Nostradamus’un koronavirüs pandemisi hakkında yazdığı iddia edildiği kehaneti şu şekilde: “İkizler yılında doğudan bir kraliçe yükselecek. Gece yaratıklarından vebasını 7 tepeli diyara yayacak. İnsanların alacakaranlığını toza dönüştürecek. Dünyayı yok edecek ve mahvedecek.”.

-İkizler yılı / 2020
-Gece yaratıkları / Yarasa
-Veba / Koronavirüs
-7 tepeli diyar / İtalya
-İnsanların alacakaranlığı – Yaşlı insanlar
-Toza dönüştürmek – Ölüm

6. yüzyılda yaşayan Nostradamus’ a göre Rusya bir biyolojik silah tasarlayacak. Bu silah da bir çeşit virüs salgını yaratarak insanları zombiye dönüştürecek.. (The Walking Dead izleyenler hadi yine iyisiniz bir sıfır önde başlıyacaksınız yeni dünyaya :D)

2-) Simpsonlar’ın çarpıcı 2021 kehanetleri

İlk sırada Amerika’ya dair yapılan bir tahmin yer alıyor. İlk kehanete göre 2021 yılında Amerika’da çok sayıda bulunan düzensiz göçmenlerin sınır dışı edilmesi için referandum düzenlenecek. Ayrıca yasaklanma dönemi Amerika’nın bazı yerlerinde tekrar başlayacak. Tüm dünyada olmasa da çok sayıda ülkede evrim konusu, 5 sene içerisinde okullarda öğrencilere ders olarak öğretilmeye başlanacak.

Dizinin bir başka bölümünde ise, 2021 yılında İngiltere’nin Brexit sürecini anlatan bir televizyon filmi çekilecek.

Bu uyarlama televizyon filminde, dizinin ilerleyen bölümünde detaylar daha da ortaya çıkmış olacak.

Sıradaki 2021 kehaneti, özellikle kadınları çok mutlu edeceğe benziyor.

The Simpsons’ların 1998 yılında yayınlanan bir bölümünde, Homer Simpsons eşi Marge’a özel makyaj tabancasıyla makyaj yapıyor.

Günümüzde bu alanda yapılan çalışmalardan yola çıkılarak çok sayıda kişi 5 sene içerisinde makyaj tabancasının icat edileceğini var sayıyor.

The Simpsonlar çizgi dizisinin 2021 yılı ile ilgili son tahmini dünyanın büyük bir kısmını etkiliyor.

Simpsonlar’ın yine geçmişte yayınlanan bir bölümünde, seçimlere dair tahminlere yer verilmiş.

Bu tahminlere göre, 2021 yılında seçimin kazanılmasının sebebinin ölü insanların ve hayvanların oy kullanması ortaya çıkacak.

3-)GÖKTAŞI ÇARPMASI

2021’de dünyayı bekleyen felaketlerden biri de göktaşı çarpması. Nostradamus’un kehanetlerine göre bu çarpma sonucunda çok büyük doğa felaketleri yaşanacak. Bazı bilim insanları, NASA’nın incelediği 2009 KF1 göktaşının Dünya’ya çarpma ihtimalı olduğunu belirtmişti. Bu ihtimal düşünüldüğünde kehanet daha da korkucu bir hal alıyor.

4-)BÜYÜK DEPREMLER

Kahine göre yeni yılda dünyayı kötü depremler de bekliyor. Nostradamus Amerika kıtasında büyük bir depremin etkili olacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: