Şu Anda Oynanacak En İyi 16 Açık Dünya Oyunu

Gerçek hayatı tamamen unutun

16. Mad Max

Mad Max on Steam

Ne kadar güzel bir gün! Dost arkadaşınız Chumbucket ile Mad Max’in kumlu dünyasında fırtına gibi eserken, arabanıza monteli makineli tüfeğinizden neşeli küçük mermiler atarken, kendi kendinize düşüneceksiniz. Ya da yakındaki War Boys’u yakmak için bir alev makinesi kullanmak. Oyunun çoğunun araç savaşıyla ilgili olması sürpriz olmamalı, bu yüzden başka türlü ıssız ve boş bir arazide War Boys kamplarıyla yüzleşmek veya arabanızı mümkün olduğunca saldırgan hale getirmek için özelleştirmelisiniz. 

15. LA Noire

L.A. Noire' Is A Video Game That's Like A Film | WEKU

The Red Lipstick Murder ve The White Shoe Slaying gibi vaka isimleriyle LA Noire , açıkça noir dedektif vakalarını diğer her şeye göre önceliklendiriyor. Soruşturma süreci, şüphelinin yüz seğirmelerini analiz etmenizi sağlayacak kadar derinlemesine olsa da, gerçek açık dünyanın kendisi esas olarak müdahale edebileceğiniz suçlardan ve eski arabalardan komuta edebileceğinizden oluşur. LA Noire, mağazalara serbestçe giremeyeceğiniz veya Cole Phelp’in kişisel hayatında oynayamayacağınız için bu listeyi daha da aşağıya çekmiyor, ancak kendinizi eski zaman konuşmaları ve suç faaliyetleriyle doyurmak istiyorsanız, bundan fazlasını bulacaksınız. LA Noire’dan zevk almaya yetecek kadar.

14. Watch Dogs 2

Watch Dogs 2 ne zaman ücretsiz olacak? 45 dakikanız var! - Teknolojiden Son  Dakika Haberler

Watch Dogs 2 dünyası, tüm ipleri tuttuğunuz teknolojik kuklalarla dolu bir oyun alanıdır – ve oğlum, bu yüksek teknoloji aletlerini dans ettirebilir misin? Gerçek hayatta olduğu gibi, takipçi kazanmak gizli hack organizasyonunuz DedSec için her şey demektir, çünkü daha yüksek sayılar sizin ve arkadaşlarınız için daha fazla güç demektir. Daha fazla takipçi kazanmak için görevleri tamamlayın – ya da isterseniz San Francisco’da dolaşıp insanların telefonlarını hackleyin, elektriksel kaos yaratın ve genellikle istediğiniz kadar yaramazlık yapın.

13. Dragon Age: Inquisition

The battlefield in Dragon Age Inquisition - Dragon Age: Inquisition Game  Guide & Walkthrough | gamepressure.com

Çünkü kendi başınıza devasa bir dünyada seyahat etmek hiç de eğlenceli değil, Dragon Age: Inquisitionsize etrafta dolaşabileceğiniz bir sürü yoldaş ve onları kullanabileceğiniz bir sürü yan görev verir. Ne de olsa yeteneklerini boşa harcamak istemezsiniz. İlk başta, yemyeşil fantezi dünyasını doyuran yan görevlerin miktarına boğulmak kolaydır, ancak – oradaki en iyi açık dünya oyunlarının çoğu gibi – keşfedilecek birden fazla alan olduğu gerçeğinden yararlanmayı hatırladığınız sürece En başından itibaren (sadece bir tanesine bağlı kalmayın), hangilerinin en kısa sürede yapmaya değer olduğunu yavaşça ölçebileceksiniz. Hikaye aynı zamanda sizi baştan sona kavrayacaktır, bu yüzden hayatınızın birçok saatini iddia etse de, zaman yatırımına değer.

12. Minecraft

Minecraft teknik olarak bir sanal oyun ama , bu hala bir açık dünya oyunu olarak sayılıyor. Ağaçları yumruklayın, dağların derinliklerine doğru kazın ve bu olağanüstü büyük keşif fantezisinde lavlara düşmekten kaçınmaya çalışın. İnsanlar bütün şehirleri, çalışan bilgisayarları, yüksek heykelleri ve çok daha fazlasını bloklu arazisinde yarattığı için Minecraft’ta hayal gücünüz gerçekten sınırdır. Ulaşılabilir, şey … başarılar, oyunlarınızda biraz daha fazla yapı istiyorsanız gevşek bir çerçeve sağlar ve sıradan dünyadan sıkılmaya başladığınızda Nether’i keşfetmeye ve bir sonraki kalenizi orada yapmaya başlayabilirsiniz. Yani teknik olarak emrinizde iki açık dünya ortamı var.

11. Metal Gear Solid 5: Phantom Pain

Ayrım gözetmeden öldürmek yerine ölümcül olmayan oyun tarzlarını teşvik etmek, tüm farklı sistemlerin iç içe geçme derecesi şaşırtıcıdır ve uygun gördüğünüz şekilde düşman askerleriyle dolaşıp onları göndermekte özgürsünüz. Bununla birlikte, belirli bir taktik grubuna fazla alışmayın – aynı yaklaşımları çok fazla tekrarlarsanız, düşmanlar uyum sağlayacaktır. Size dünyada eşlik eden D-Horse ve D-Dog, tarlada size yardımcı olmak için yetiştirilen bir kurt ve dinamik hava durumu sistemi, periyodik olarak görmenizi ve duymanızı zorlaştırdığı için aynı derecede yardımcı oluyor.

10. Assassin’s Creed: Origins

Hançer seven suikastçıların nereden geldiğini hiç merak ettiniz mi? Assassin’s Creed: Origins tüm cevaplara sahip ve şimdiye kadarki en iyi Assassin’s Creed oyununun aynı zamanda piyasadaki en iyi açık dünya oyunlarından biri olması tesadüf değil . Her şehir ve köyde bir sürü aktivite kursları var, NPC’ler, bir piramidin hikayesi kadar yoğun yan görevlerine karışmak üzere olan bir Medjay (eski bir Mısır polisi gibi) Bayek olarak dolaşırken günlük işlerini yapıyorlar. . Timsahları veya su aygırlarını öldürmediğinizde Mısırlı dostlarınıza yardım ediyor olacaksınız ve dünya o kadar şeylerle dolu kisu altında dalış yapmanın sizi yepyeni (iyi, eski ama ne demek istediğimi biliyorsunuz) harabelere ve Paskalya yumurtalarına götüreceğini görmek için. Oh, tüm o kavgalarla ilgilenmiyorsanız, huzurlu bir keşif turuna da çıkabilirsiniz.

9. Far Cry 5

Eden’s Gate kulağa pitoresk bir yer gibi gelebilir ve aslında öyledir. Önceki Far Cry oyunlarından farklı olarak, eğitim görevlerini bitirir bitirmez tüm bölgeye erişebilir, bu da yoğun Montana manzarasında kaymanıza, araba sürmenize veya sadece koşmanıza ve kültün ileri karakollarını önceki Far Cry oyunlarına çok benzer şekilde indirmenize izin verir. . Bu sefer yanınızda bir dağ aslanı, köpek veya ayı olabilir – bu da onu anında% 14 daha iyi hale getiriyor.

8. Fallout 4

Tamam, bu sefer birisi bebeğinizi aldı ve onu geri almanız gerekiyor. Unutmayın, o kadar da önemli bir şey değil. Beni dinleyin: Fallout 4’ün potansiyeli, uzun süre görmezden gelinemeyecek kadar kışkırtıcı. Şaşırtıcı derecede renkli Boston dünyası MA, görevlerle doludur: Özgürlük izini takip edin, unutulmaz sentetik dedektif ve sassist Nick Valentine ile gizemleri araştırın, Demiryolu ile synth’leri deneyin ve özgürleştirin, perili bir evi keşfedin veya sadece her şeyi (ve herkesi) ) bir şapka dağı inşa etmek için görünürde. İstediğiniz kadar oynayın ve bu kıyamet sonrası açık dünya oyununa ekstra bir derinlik katmanı ekleyerek takipçilerinizi nasıl etkilediğini görün.

7. Red Dead Redemption

Vahşi Batı son ayaklarında ve siz onun son adımlarını görmek için oradasınız. Red Dead Redemptioneski kanun kaçağı John Marston bir suç hayatından emekli olup olamayacağınızı düşünürken, kovboyların, haydutların ve sınır kasabalarının ölmekte olan çağı için bir kuğu şarkısı. Nefes kesen manzara ve geniş açık alanlar sayesinde Rockstar’ın devasa dünyasında küçük bir benek gibi hissetmeye hazırlanın. Ancak oyunun muazzam ölçeğinde kaybolmuş hissetmek, Red Dead Redemption’ın tüm noktasıdır: seyrek çevresi, misafirperver olmayan topraklarda hayatta kalmanın ne kadar zor olduğunu kanıtlıyor. Görevler sizi haritanın tüm köşelerine ve çatlaklarına zorlayacak ve karakterleri – özellikle John Marston – o kadar iyi yazılmış ki, hafızanızdan hiç yerinden çıkmayacaklar.

6. Ghost of Tsushima

Şu anda oynanabilecek en iyi açık dünya oyunları listesinde kılıç, kan ve şiddetle dolu bir samuray oyunu bulduğunuzda şaşırmış olsanız da, şok olmuş yüzlerinizi geride bırakın. Kılıç çatışmasından uzakta, Sucker Punch’ın Ghost of Tsushima’sı şaşırtıcı bir şekilde zen. Huzurlu bir gölde hayret ederken, babanızın bir kaplıcada ölümünü düşünürken, vahşi doğada bir tilkiyi takip ederek gizli bir tapınağa giderken ya da sadece gidip gökyüzündeki dumanın neyle ilgili olduğunu görün. Minimalist bir kullanıcı arayüzü, sarı kuşların çırpınması ve rüzgarın işaret ettiği ara noktalar, bugüne kadarki en ilginç, doğal açık dünya deneyimlerinden birini oluşturuyor. Tabii ki, savaşın ve hikayenin de gerçekten harika olmasına yardımcı oluyor.

5. Horizon Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn , piyasadaki en iyi PS4 oyunlarından biri olmasının yanı sıraayrıca Bioshock’tan bu yana çıkan en orijinal oyunlardan biridir. Şaka yapmıyorum. Kabilelerin yemyeşil, aşırı büyümüş bir arazide robotları avladığı kıyamet sonrası bir dünyada geçen, jilet gibi serseri Aloy’un yerine konuyorsunuz. İhtiyarların gizemli geçmişini ortaya çıkarırken robotları veya baş döndürücü silah yelpazenizle sinsice avlayın, harabeleri bu devasa açık dünya oyununda dikkatinizi en yüksek seviyede tutacak. Nefes kesen çevre, yan isteklerinizi kaldırdıktan sonra bile, fotoğraf modundan yararlanmak için dursanız da, dursanız da, haritanın üzerinden geçmek bir zevktir.

4. Grand Theft Auto 5

Hayran yapımı mobil GTA 5, gerçeği ile neredeyse aynı!

GTA 5 her zaman en iyi üç açık dünya oyununda olacaktı. Biliyorsun. Bunu biliyorum. Dolambaçlı sokaklarda araba sürmek, paraşütle atlama, bir seri katili takip etmek, polisten kaçmak, tam Trevor ve olabildiğince çok kaosa neden oluyorum ve gerçekten yapabileceğiniz her şeyi listelemeye devam etmeniz mi gerekiyor? Grand Theft Auto, dünyanın her bir santimetresinde manipüle edilecek NPC’lerle, avlanacak görevlerle veya sadece muazzam yüksekliklerdeki bir oyundur.

3. Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 dünyasına adım atar atmaz sizi meşgul edecek aktivitelerle dolu. Hikaye, Van Der Linde’nin çetesini ayakta tutmaya çalışırken, kendi egosuna boyun eğmemeye çalışırken, sadık arkadaşı Arthur Morgan tarafından izlenen çabalarının hikayesini anlatıyor. Medeniyet Vahşi Batı’ya gelirken, haydutların yavaş yavaş ortadan kaybolduğu hikayesi, yardımınıza ihtiyaç duyan çok sayıda insan olduğu anlamına geliyor. Her farklı bölge o kadar çarpıcı ki, her ayrıntıda içmeye çalıştığınızda aslında gözlerinizi biraz acıtıyor: Rockstar’ın oyunu sizi dinozor kemikleri için avlayacak, bir cinayet gizemini çözmeye çalışacak. Çok çeşitli seçenekler ve kolayca yapılacak şeyler Red Dead Redemption 2’yi şu anda oynanabilecek en iyi açık dünya oyunlarından biri yapıyor.

2. Elder Scrolls 5: Skyrim

Skyrim’in dünyası senin etrafında dönmüyor. Vahşi doğada bir yerlerde bir iskeleti canlandırmaya çalışan bir büyücü var. Gün içinde aynı zamanda, bir grup haydutla karşı karşıya gelirsiniz ya da yakındaki bir köye sadece, handan çıkarken bir ejderhanın saldırması için dolaşırsınız. Elder Scrolls 5: Skyrim edilir yapılmış hikayeler ve siz hala vahşi dışına görevler% 30 karşılaşıyorduk her büyük yerleşim önlemek için olsa bile onun sevindirdi örnek için o kadar hevesli. Harita yapacak şeyler, görülecek tuhaf şeyler, keskin aletlerle kazığa düşecek yaratıklar, yankesici NPC’ler, keşfedilecek tüyler ürpertici Dwemer harabeleri ve savaşacak ejderhalarla dolu.. Sıradan bir 100 saat boyunca oynadıktan sonra bile hala bulamayacağınız görevler ve öldürülmeyi bekleyen gizli patronlar var. Skyrim’in dünyanın her yerindeki oyuncuların yaşamları üzerindeki etkisini abartmak zordur, ancak etkisi ve Elder Scrolls 6’nın neyin başarması gerektiği konusunda iyi bir fikir edinmek için, atlayıp yeni hayatınıza başlamanız en iyisidir.

1. The Witcher 3: Wild Hunt

Geralt mükemmel değil. Çevresi de mükemmel değil. Savaş, artık gölgelere yapışmayan kana susamış yaratıkların masum sivilleri avlamasıyla, diğerleri ise insan egemenliğindeki arazide kimliklerini gizli tutmaya çalışırken, kırsal kesimin çoğunu mahvediyor. Yine de The Witcher 3 yapan şey bu şu anda oynanabilecek en iyi açık dünya oyunu. Her şey kendi özel yöntemiyle kırıldığı için, Geralt’ın yapması gereken peeling ilan panolarına her zaman sıvalı bir şey vardır. Toprak taşra yollarına saplanın ve size ve sarı gözlerine şüpheyle bakarken canavarların kapıya inmesine yardım edin, bir şehrin ortasında iyi niyetli bir poltergeist ile pazarlık yapın ya da tüm bu gizemli soru işaretlerini ortaya çıkarın haritanın üzerinde noktalı. Witcher 3’ün kusurlu dünyası mükemmel bir oyun yaratır, yani açık dünya oyunlarının geleceği için inanılmaz derecede yüksek bir çıta belirledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: