Aquaman 2 Çekimleri Karla Kaplı Set Fotoğrafları Gelmeye Başladı

Aquaman 2’nin çekimleri, bir tür karlı mağara içeren bir set fotoğraf tarafından onaylandığı gibi, resmi olarak çekimler devam ediyor.

Yönetmen James Wan , Aquaman 2’nin setinden bir fıçı tahtasının setinden “Necrus” üretim başlığının yanında “Birinci Gün” başlığının da yer aldığı bir fotoğrafı Instagram’da paylaştı. 

Wan’ın yakın zamanda açıkladığı ve Aquaman and the Lost Kingdom başlıklı yaklaşan Aquaman devam filminin şu anda 16 Aralık 2022’de prömiyeri planlanıyor. 

Devam filminden ne bekleyeceğimiz konusunda, en azından kısmen çok soğuk bir yerde geçeceği gerçeği bir yana, pek bir şey bilmiyoruz. Tematik olarak, Wan geçen yılki DC Fandome’da Aquaman 2’nin “bugün yaşadığımız dünyada biraz daha ciddi, biraz daha alakalı” olacağını söyledi. Söylentiler, devam filminde film yapımcısının alametifarikası olan korku etkilerini daha fazla göreceğimizi söylüyor, ancak bu henüz doğrulanmadı. Wan, gerilim ve korku yaratmada ustadır, bu yüzden onu benzersiz yetenekleriyle Aquaman 2’de riske attığını görmek harika olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: