Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz 8 Online Oyun

Evde olduğumuz sürece arkadaşlarımızla düzgünce sosyalleşemiyoruz ve ayrıca canımızda sıkılmıyor değil peki bunu bir nebze azaltmak istermisiniz ?

Sizler için arkadaşlarınızla ve dünyayla oynayabileceğiniz 8 online oyun tanıtacağız.

😎 Hearts of Iron IV

Eğer İkinci Dünya Savaşına meraklıysanız ve Hearts of Iron serisi ile tanışmadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Dünya tarihinin gördüğü en büyük ve en karmaşık savaşı en ince detaylarıyla size aktaran bir oyun. Güncel grafikleri ve animasyonlarıyla Hearts of Iron IV başlangıç için doğru yer.

Aynı zamanda online özelliği ile ister arkadaşlarınızla ister dünyadaki diğer kişilerle rahatlıkla oynayabilirsiniz.

7-) Of Guards And Thieves

Of Guards and Thieves güçlü bekçilerin hızlı ve kaçamaklı hırsızlarla bir zeka yarışmasında karşı karşıya geldiği çok oyunculu bir gizlilik oyunudur. Düşmanınızı kandırmak veya hedefinize ulaşana kadar silah patlatmak eşit derecede geçerli stratejilerdir.

6 -) Reign Of Kings

Sert bir ortaçağ dünyasında hayatta kalmak için mücadele edin. Kendinizi korumak için vahşi yaşamı avlayın, kaynakları çıkarın, yapılar inşa edin ve silahlar ve zırhlar yapın. Bir lonca kurabilir, tüm muhalefete savaş açabilir ve tahtı ele geçirip kral olmaya çalışabilirsiniz!

5-) Left 4 Dead 2 

insanları zombiye çeviren bir salgının ortasındaki dört hayatta kalan kişinin zombilerle mücadelesini konu alır. Hayatta kalanlar, mücadele sonundaki kurtarma araçlarına gitmek için her bölümün sonundaki güvenli odalara, kontrol noktalarına, savaşarak ulaşmak zorundadır.

4-) Don’t Starve Together

Don’t Starve Together, Klei Entertainment tarafından geliştirilen 2 boyutlu ve sempatik grafiklerine rağmen oldukça zor bir hayatta kalma oyunu olan Don’t Starve‘ın çok oyunculu versiyonu. … Oyundaki amaç yukarıda da belirttiğim üzere hayatta kalmak. Ancak bunu tek başınıza başarmanız oldukça zor.

3-) Terraria

Kaz, savaş, keşfet, inşa et! Bu heyecan dolu macera oyununda hiçbir şey imkansız değil. Dünya senin tuvalin ve gördüğün her şey ise boyan.
Aletlerini al ve işe koyul! Birbirinden farklı mekanlarda çeşitli düşmanlarla savaşmak için silah yap. İşine yarayan donanımlar, para ve diğer faydalı şeyler için derinlere doğru kazı yap. Kendi dünyanı inşaa etmek için ihtiyaç duyduğun kaynakları topla. Bir ev, bir hisar, hatta bir kale inşaa et. İnsanlar orada yaşamaya gelecektir ve belki de yolculuklarında sana yardımcı olacak çeşitli mallar satacaklardır.
Ancak dikkat etmelisin, seni bekleyen bir çok zorlu görev var… Buna hazır mısın?

2-) Human: Fall Flat

Fall Flatbir bulmaca oyunu. Renklendirebildiğimiz ya da web kamerası aracılığıyla çeşitli desenler verebildiğimiz hamur gibi yumuşak bir karaktere sahibiz. Bir yerlerde geziyor, atlıyor, zıplıyor, koliler aracılığıyla kapılar açıyor, ufak beyin jimnastiği bir sonraki seviyeye ulaşmayı hedefliyoruz.

1-) GTA 5

GTA 5, suç geçmişleri bulunan iki ana karakter ile suç dünyasına girmeye çalışan üç karakterin yollarının kesişmesiyle başlayan suç dünyasında gerçekleştirdikleri eylemleri konu edinmektedir. Oyunun amacı ise bu suç dünyası içinde verilen illegal görevleri yapmak ve bu sayede para kazanmaktır.

BONUS

Minecraft

Minecraft alıştığımız grafik harikası, göz alıcı, efektlerle bezenmiş oyunlardan çok farklı. Blokları üst üste koyarak üç boyutlu bambaşka bir evrene geçiş yapıyorsunuz. Sanki legolardan oluşan bir dünya. … Oyunun tiplerine göre düşmanlara karşı savaşıyorsunuz, evinizi, bahçenizi, hayvanlarınızı koruyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: