Avengers 5 Çekilecek, Ama Ne Zaman ?

Marvel Sinematik Evreni mimarı Kevin Feige, Avengers 5’in eninde sonunda gerçekleşeceğini onaylıyor ancak tam olarak bunun ne zaman gerçekleşeceğini söylemiyor.

Kevin Feige, Avengers 5’in sonunda çekileceğini söylüyor . Marvel Studios’un COO’su şu anda 4. Aşamayı başlatacak olan WandaVision aracılığıyla MCU’nun geri dönüşü için hazırlanıyor . Bu, koronavirüs salgını nedeniyle Infinity Saga’dan plansız ve uzun bir aradan sonra.

Zamanlama ve üretim gecikmelerindeki önemli değişikliklere rağmen, önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasaya sürülecek yeni projeler geliştirmeye devam ettiklerinden Feige ve ekibi için çalışmalar gerçekten durmadı. Pandemiden önce Marvel Studios, Avengers: Endgame ve Spider-Man: Far From Home’un çıkışının hemen ardından San Diego Comic-Con 2019’da 4. Aşama listesinin tamamını duyurdu . Başlangıç ​​hikayeleri ve devam filmlerinden Disney + için TV şovlarına kadar çeşitli projeler içeriyor olsa da, bir Avengers filmi özellikle yoktu. Feige, Disney’in 2020 Yatırımcı Günü’nde ek çabalar açıkladığında bile, bir sonraki MCU’nun düzenli olarak gişe rekorları kıran filmi duyurulmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: