Battlefield 6, oyunun birinci günü Xbox Game Pass’e geleceğini iddia ediliyor

Battlefield 6, yeni bir söylentiye göre ilk gün Xbox Game Pass‘te başlayabilir.

İddia, bir yorumcunun Battlefield 6‘nın lansman sırasında Xbox Game Pass’e gelebileceğini ortaya çıkardığı Xbox merkezli podcast Xbox Era’dan geliyor

Elbette, şu an itibariyle ne EA ne de Xbox tarafından hiçbir şey onaylanmadı ve Battlefield 6 eski şirket tarafından düzgün bir şekilde duyurulmadı bile. EA geçen yıl sessizce Battlefield 6‘nın sonraki yıl 2021’de PS5 ve Xbox Series X’te başlayacağını açıkladı . 

O zamandan beri, oyunu çevreleyen bir dizi sızıntı ve söylenti var. Sızıntılardan biri, Battlefield 6’nın devasa çok oyunculu haritalarda 128 oyuncuyu destekleyebileceğini iddia etti ve başka bir söylenti , oyunun Battlefield 1 ve Battlefield 5‘in 20. yüzyıl ayarlarından farklı olarak modern bir ortama döneceğini iddia etti. Ancak bu yılın başlarında, başka bir bilgi sızıntısı, habersiz oyunun yaklaşık on yıl sonra oynanacağını ve robotlar, dronlar ve diğer biraz fütüristik savaş yöntemlerini içereceğini iddia etti .

Bu son söylenti doğru çıksa da çıkmasa da, EA’nın ne planladığını görmek için beklememiz gerekecek. Şimdilik Battlefield 6, bu yılın sonlarında 2021’de piyasaya sürülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: