Black Panther 2’de Chadwick Boseman Yerine Kimse Gelmeyecek

Marvel Studios, Kara Panter’deki Chadwick Boseman karakterinin gişe rekorları kıran devam filmi için yeni bir aktörle yeniden çekilmeyeceğini doğruladı.

Marvel Studios, Kara Panter’deki Chadwick Boseman karakterinin gişe rekorları kıran devam filmi için yeni bir aktörle yeniden çekilmeyeceğini doğruladı.

Boseman, Ağustos ayında 43 yaşında ölmeden önce Wakanda kralı T’Challa olarak 2018’in hit filmini yönetti.

Marvel patronu Kevin Feige, Boseman’ın performansının “ikonik olduğunu ve Marvel’in geçmişinden başka herhangi bir ortamda karakterin herhangi bir yinelemesini aştığını” söyledi.

“Ve bu nedenle karakteri yeniden şekillendirmeyeceğiz” dedi.

Küresel gişede 1.3 milyar dolar (1 milyar sterlin) kazanan Black Panther, Oscar’da en iyi film için aday gösterilen ilk süper kahraman filmi oldu.

Feige, “Chad’in inşa etmemize yardım ettiği mirası onurlandırmak için, Wakanda dünyasını ve ilk filmde tanıtılan tüm zengin ve çeşitli karakterleri keşfetmeye devam etmek istiyoruz” dedi.

Feige, orijinali yapan yönetmen Ryan Coogler’ın Temmuz 2022’de yayınlanacak olan takip sürecinde şimdiden “sıkı çalıştığını” da sözlerine ekledi.

Film yapımcılarının devam filminde Boseman için dijital bir duble kullanacağı yönünde spekülasyonlar vardı, ancak bu daha önce yönetici yapımcı Victoria Alonso tarafından reddedilmişti .

Oyuncu, kolon kanseri teşhisi konulduktan dört yıl sonra öldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: