Black Widow Çıkış Tarihi, Fragman, Ve Daha Fazlası

13 uzun yılın ardından, Black Widow nihayet kendi solo filmini çekiyor – bu, salgın olmasa beyaz perdeye biraz daha erken gelebilirdi. Nihayetinde Natasha Romanoff’un ilk solo gezisini Temmuz 2021’e iten son çıkış tarihi değişikliğiyle, Black Widow’u nihayet sinemalarda ve Disney Plus’ta görmeye sadece aylar kaldı.

Aşağıdakiler, çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, çalışma zamanı ve Black Widow için bildiğimiz olay örgüsü ayrıntıları hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir. Filmde, Natasha rolünde Scarlet Johansson, Yelena Belova rolünde Florence Pugh, Melina Vostokoff rolünde Rachel Weisz ve Alexei Shostakov rolünde Stranger Things’den David Harbour, AKA Red Guardian rolünde yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu var.

Black Widow Filminin Çıkış Tarihi

. İlk olarak 1 Mayıs 2020’de lanse edilen sinemalar, COVID-19 nedeniyle kapanan Marvel’ın elini birden fazla kez zorladı. Black Widow çıkış tarihi 6 Kasım 2020’ye, ardından 7 Mayıs 2021’e ve son olarak da 7 Temmuz 2021’e ertelendi. Bu Temmuz ayında sizi bekleyen 133 dakikalık sağlam bir Marvel filmi olacak.

Black Widow Filminin Oyuncuları

Scarlett Johansson, kaçınılmaz olarak Natasha Romanoff’a geri döndü. Sonuçta, onsuz nasıl bir Black Widow filmi olabilirdi? Ama yalnız gelmeyecek.

Black Widow filminin kadrosunda ona katılan Midsommar’ın başrolü Florence Pugh , Black Widow eğitim programının bir başka üyesi olan Yelena rolünde . Pugh, karakterini Natasha’ya “kız kardeş gibi” olarak tanımlıyor, ancak yakında keşfedeceğimiz gibi, ikisi arasında bol miktarda kötü kan var. Pugh ayrıca Hawkeye serisinde MCU’ya dönecek ve Marvel Studios şemsiyesi altında ciddi bir geleceği olduğunu belirtecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: