Captain Marvel 2 Önümüzdeki Hafta İtalya’da Çekimlere Başlayacak

Yeni bir rapor, 2019’daki Captain Marvel’ın devam filminin üretiminin önümüzdeki hafta küçük bir İtalyan kasabasında çekimlerin başlayacağını gösteriyor.

Nia DaCosta’nın The Marvels filmi önümüzdeki hafta İtalya’da çekimlere başlayacak. 2019’daki Captain Marvel’ın devamı, Brie Larson’ın Carol Danvers, diğer adıyla Captain Marvel olarak Marvel Sinematik Evrenine geri döndüğünü görecek. Merakla beklenen film önümüzdeki yıl vizyona girecek.

Orijinal Captain Marvel , 2019’da vizyona girdiğinde büyük bir başarıydı. Avengers: Endgame olaylarından hemen önce, film, Kree arasında yaşayan ve sonunda Dünya’ya geri dönüş yolunu bulan bir insan savaşçı olarak ünvanlı kahramanının başlangıç ​​hikayesini anlattı. . Film, Carol Danvers’ın Nick Fury (Samuel L. Jackson) ile olan ilişkisinin arka planını detaylandırdı ve Kaptan Marvel ile ilgili diğer birkaç süper kahramanın sonunda Marvel Sinematik Evrenine girmesi için zemin hazırladı . Aşağıdaki filmin rekor kıran gişede bir Faz 4 netice sonradan yeşil ışık aldı.

The Marvels’in önümüzdeki hafta İtalya’da çekime başlayacağını bilmesine rağmen , hayranlar hala filmin tam nerede çekileceği hakkında çok az bilgi sahibi oluyor. Bu aşamada, gerçekten bilinen tek şey, filmin, Samuel L. Jackson’ın Nick Fury’si, Teyonah Parris’in Monica Rambeau’su, Randall Park’ın Jimmy Woo’su ve Iman Vallani’nin Kamala Khan’ı gibi önemli Captain Marvel karakterlerini geri getirmesinin beklendiği . Bunun ötesinde, yönetmen Nia DaCosta (şu anda Candyman’in vizyona girmesi için hazırlanıyor ) yakın zamanda filmin acı ve travma konularını ele alacağını söyledi .  Bunun The Marvels bağlamında tam olarak ne anlama geldiği henüz bilinmyor, ancak izleyiciler filmi ne zaman görme şansına sahip olacaklar?Captain Marvel 2 11 Kasım 2022’de sinemalarda gösterime giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: