Chris Evans Hydra Captain America Olarak Geri Mi Dönüyor ?

Chris Evans’ın MCU’ya Steve Rogers olarak döndüğü bildiriliyor, ancak Kaptan Amerika’yı tekrar oynamak yerine, Hydra Captain America Olacak

Chris Evans’ın Marvel Sinematik Evrenine potansiyel dönüşü , yıldızlarla süslü süper kahraman hayranlarının alışkın olmadığı Hydra Kaptan Amerika olabilir . Sadece sekiz yıl boyunca dokuz filmde görünen Evans’ın Captain America’sı MCU’nun olduğu kadar başarılı olamayacağını söylemek doğru olur ve yine de Disney plus ‘ın What If …? MCU oyuncularının seslendirme rollerinde geri döndüğünü gören dizi. Ancak, Evans’ın MCU’daki sözleşme süresi henüz bitmemiş gibi görünüyor.

Avengers: Endgame’in yayınlanmasından önce Evans, Kaptan Amerika rolünün tamamlandığını açıkça belirtti; Kalkanını asmayı planladıya da evrende, yeni Kaptan Amerika olması için kalkanı Falcon’a teslim etmeyi planladı – ama bu sıkışmış gibi görünmüyor. Kaptan Amerika 4 olmayacak olsa da Evans’ın yaklaşan bazı MCU filmlerinde Kaptan Amerika rolünü tekrarlamak için görüşmelerde olduğu bildirildi .

Evans’ın Kaptan Amerika’sı için ilgi çekici bir seçim olsa da, özellikle izleyicilerin Steve Rogers’ı en son gördüğünden beri, o yaşlıydı ve tekrar Thanos gibi başka bir tehdidi üstlenecek durumda değildi. Ancak, Steve Rogers’ın artık birinci sınıfta olmaması, Evans’ın Kaptan Amerika halkının hatırladığı gibi geri dönemeyeceği anlamına gelmez; Başka bir zaman çizelgesinden farklı bir Kaptan Amerika’yı barındırmak için birkaç değişiklik yapılabilir – belki de 2016’da çok tartışmaya neden olan kötü şöhretli Hydra Kaptan Amerika olur .

Marvel 4.Evre Hydra Supreme’in Hikayesini Kuruyor

Olasılık dışı Marvel Studios, Secret Empire hikayesini mükemmel bir şekilde uyarlayabilir çünkü bunun mümkün olması için MCU’da çok daha fazlasının olması gerekir. Ancak , Marvel’ın İç Savaş çizgi roman serisinin bir parçası olan Captain America: Civil War ile stüdyonun yaptığı gibi, MCU, 4.Evre’nin halihazırda yaptığı şey sayesinde Hydra Supreme’i bir şekilde kullanabilir. Steve Rogers, Yenilmezler’den emekli olmasına ve orijinal süper kahramanların çoğu gitmiş olmasına rağmen, MCU 4.Evre hala büyük ölçüde mirasıyla ilgileniyor; Sonuçta, birkaç Kaptan Amerika karakteri ve kötü adamı 4.Evre ilk birkaç yılında, yani The Falcon and the Winter Soldier’da ana mülklerin başını çekiyor.. Ve Gizli İmparatorluk ve Hydra Supreme’in hikayelerinden çeşitli unsurlar, halihazırda halka ifşa edilenlere dayanarak 4.Evre’de görülebilir.

Hydra Supreme’in kökeninin önemli bir parçası Steve Rogers’ın yaşlı olması ve Kaptan Amerika olarak hareket etmemesidir; Avengers: Endgame’in sonunda Evans, Yaşlı Steve Rogers olarak ortaya çıktığında olan buydu. Dahası, Captain America rolünde Steve Rogers’ın yerine geçen karakter, MCU’da tam da bunu yapma yolunda olan Falcon’du. Belli olanın ötesinde, Loki dizisinin fragmanı , birçok hayranın Yenilmezlerin New York Savaşı’nı kaybettiği bir gerçekliği görmesine atıfta bulunduğuna inandığı yıkılmış bir New York Şehri gösterdi . Peki ya 2012 savaşına referans olmak yerine Hydra Supreme’in farklı bir New York Savaşı’nda var olduğu ve kazandığı bir gerçeklikse? Ne de olsa Chitauri, Gizli İmparatorluk’ta Dünya’ya saldırmaktan sorumluydu.yanı sıra. Artı, MCU şimdi WandaVision ile Pleasant Hill gibi cepte manipüle edilmiş gerçeklikleri deniyor . Bireysel olarak, tüm bunlar önemsiz görünebilir, ancak birlikte yeni bir devasa geçiş etkinliği oluşturabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: