Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doktor Strange (Doctor Strange In The Multiverse Of Madness) Hakkında Neler Biliyoruz

2022’de piyasaya sürülecek olan Doctor Strange filmin ikincisi olacaktır. Doctor Strange ‘in bu filminde bir kaç marvel dizisi ve filmine köprü görevi görecektir.

Eğer MCU çoklu evren hikayesini başlatırsa, bu, No Way Home’un Çoklu Evren’deki Doctor Strange’e bağlanması için yeterli bir nedendir  ; bu, tabii ki, çoklu evreni keşfetmekle ilgilidir. Uzun zamandır beklenen film 2016’da Doctor Strange’in devamı niteliğinde – Benedict Wong, Rachel McAdams ve Chiwetel Ejio’nun hepsi sırasıyla Wong, Christine Palmer ve Mordo olarak geri dönüyor – Avengers: Endgame’in devamı niteliğinde. ve Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok . Ayrıca Elizabeth Olsen, Wanda Maximoff , Scarlet Witch rolünü de yeniden canlandırdığı WandaVision ile bağlantılı olavaktır.

2021’de piyasaya sürülen birden fazla dizi ve filmle bağlantıları olduğu düşünüldüğünde, Doctor Strange 2 , 4. Aşamanın en önemli parçası olarak hareket edebilir, WandaVision ve No Way Home arasında köprü kurarken , aynı zamanda gelecekteki boyut atlamalı hikayeler oluşturabilir. Dahası, devam filmi Scarlet Witch’in Kaos Büyüsü’nü daha fazla açıklayabilir , Marvel’in Genç Yenilmezler takımı için planlarını ilerletmeye devam etmekten bahsetmeye gerek yok, çünkü Xochitl Gomez MCU çıkışını Amerika Chavez, diğer adıyla Miss America olarak yapacak. Marvel’ın yeni genç süper kahraman grubu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: