Disney Plus’ın Yeni Dizisi Loki Gelen İlk Tepkiler , Fragmanı Ve Konusu Nedir?

Loki’ye ilk tepkiler internete düştü ve ezici bir çoğunlukla olumlu.

İzleyiciler, Tom Hiddleston’ın sevimli Yaramazlık Tanrısı olarak geri dönüşünü överken, Loki’nin Owen Wilson’ın Mobius M. Mobius’u ile olan ilişkisi bir başka önemli nokta olarak öne çıkıyor. Hatta bir tepki, Loki’yi “şimdiye kadar Disney Plus’taki en iyi MCU şovu” olarak adlandırmaya kadar gidiyor – WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier’ın kalibresi göz önüne alındığında, bu, ciddi derecede yüksek bir bar. 

Peki Dizinin Konusu Nedir ?

Avengers: Endgame’de yaşananlardan doğrudan etkilenecek olan Loki dizisi, filmde Uzay Taşı’nı alıp kaçan karakterin bu noktadan sonra yaşadığı maceraları konu alacak. Dizi hakkında bilinenler oldukça kısıtlı olsa da, Loki’nin dizide farklı zamanlara ve farklı evrenlere yolculuk edeceği biliniyor.

Rick and Morty’nin senarist ekibinde yer alan Michael Waldron tarafından hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Sex Education ve Daybreak gibi dizilerle tanınan Kate Herron oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Tom Hiddleston’a Sophia Di MartinoOwen Wilson, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw gibi isimler eşlik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: