Disney’in Black Widow ‘un Çıkış Tarihine Karar Vermek İçin Dört Haftası Olduğu Bildirildi

Disney’in Black Widow’un çıkış tarihi hakkında başka bir karar vermek için üç ila dört haftası olduğu ve birçoğunun tekrar ertelenmesini beklediği bildirildi.

Disney’in Black Widow çıkış tarihine karar vermesine dört hafta kaldığı bildirildi  . Merakla beklenen  Black Widow , bir noktada Marvel Sinematik Evreninin 4. Aşamasını başlatmayı planladı, ancak başlangıcı devam eden koronavirüs salgını nedeniyle sürekli olarak kesintiye uğradı. Black Widow’un çıkış tarihi birkaç kez ertelendi ve şu anda bu Mayıs ayında prömiyeri planlanıyor. 

Maalesef bunun olacağının garantisi yok.  yeni COVID-19 varyantlarının yayılması ve çok sayıda yeni doğrulanmış vaka gibi faktörler nedeniyle, Hollywood yöneticileri, 2021 film yayın takviminin bir karmaşa olduğuna ve projelerin biraz daha ertelenmesi bekleniliyor. 

Variety’ye göre  , Black Widow’un çıkış tarihi ile ilgili bir çağrı  önümüzdeki “üç ila dört hafta” içinde yapılmalıdır  Bu haber, Black Widow ve  F9 (Hızlı ve Öfeklei 9) da dahil olmak üzere, büyük olasılıkla ertelenecek olan önümüzdeki yaz 2021 filmlerine yönelik haberin bir parçasıydı  .

Black Widow için bu zaman çizelgesi  artıyor, çünkü bundan dört hafta sonra Mart ortası. Filmin Mayıs ayında çıkması gerekiyor, bu yüzden Disney o tarihe sadık kalacaksa, ilkbaharda pazarlama kampanyasını canlandırmaları gerekecek. Geçen Mart ayından bu yana bir Black Widow fragmanı çıkmadı  , koronavirüs salgını daha kötüye gitmeden ve kapanmalar gerçekleşmeden hemen önce yayınlandı. Disney, para israfını önlemek için somut bir yayın planı kilitlenene kadar daha fazla reklam malzemesi üzerinde oturuyor. Şu anda, filmde çok fazla belirsizlik var.

Eğer değişiklik olsada olmasada Black Widow’un çıkış tarihini Koronavirüs belirleyecek gibi duruyor. Önümüzdeki haftalar nasıl sonuçlanacağını göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: