Doctor Strange 2 Çekimler Beklemede Elizabeth Olsen Anlatıyor

Multiverse of Madness yıldızı Elizabeth Olsen, İngiltere’deki COVID-19 dalgasının ortasında Marvel filminin çekimlerinin beklemede olduğunu söyledi

Elizabeth Olsen , Multiverse of Madness prodüksiyonundaki Doctor Strange’in şu anda Birleşik Krallık’ta COVID-19 dalgalanmasının ortasında beklemede olduğunu söylüyor Sam Raimi tarafından yönetilen film, Marvel Sinematik Evreninin 4. Aşamasının en önemli projelerinden biri olmaya aday. o yaklaşan bağlanır WandaVision ve 3 eve dönüş: Örümcek Adam . Olsen, geçtiğimiz sonbaharda İngiltere’de üretime başlayan Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta Scarlet Witch rolünü yeniden canlandırıyor . Şu anda Mart 2022 sürümü için planlanıyor.

Son aylarda eğlence endüstrisi, yeni sağlık ve güvenlik protokolleri ile film ve TV prodüksiyonlarına devam ederek işine geri döndü. Ancak, devam eden bir küresel pandemik hediyeler sayısız zorlukların ortasında ve birkaç çekim gibi Los Angeles merkezli projelerin Brooklyn Dokuz Dokuz aradan gitti nedeniyle bölgede yeni bir COVID-19 artışa. İngiltere de vakalarda keskin bir artış görüyor ve bu da Marvel’ın en son gişe rekorları kıranlarından birini beklemeye almasına yol açtı.

Jimmy Kimmel Live! programında Olsen, WandaVision’ı tanıtmak için Doctor Strange ile Multiverse of Madness arasındaki ilişkisinden kısaca bahsetti . Scarlet Witch’in rolü hakkında açıkça ayrıntıya giremese de, İngiltere hastaneleri “bunalmış” olduğu için filmin şu anda ara verdiğini açıkladı . Yorumlarının tamamını aşağıdaki gibi:

“Burada hastaneler bunalmış olduğu için, bu sakinleşene kadar işe geri dönemeyiz. Burada güvenle takılıyorum ve çalıştığım için gerçekten minnettarım. Disney karantina sırasında beni meşgul etti!”

Birleşik Krallık’ta işlerin nasıl ilerlediğine bağlı olduğu için gecikmenin ne kadar süreceği bilinmiyor, Olsen’in yorumlarına göre, ara verme doğrudan hastaneye yatırılmayla bağlantılı gibi görünüyor. Bu rakamlar önümüzdeki birkaç hafta içinde düşerse, Doktor Strange in the Multiverse of Madness yakın gelecekte makul bir şekilde devam edebilir. Umarım olan budur ve çekim uzun bir süre ertelenmez. Bununla ilgili ilginç olan şey, Batman’ın ülkenin kilitlenmesine rağmen Birleşik Krallık’ta çekim yapmaya devam etmesi . Disney , Multiverse of Madness’ta Doctor Strange’e devam etmeyi seçmiş olabilir ama şimdilik beklemeye almanın daha iyi olacağına karar verdi. Her bir üretimin durumu, hangi düzenlemelerin yürürlükte olduğuna bakılmaksızın duruma göre esastır.

Çekimler beklemeye alındığında, Doctor Strange in the Multiverse of Madness’in çıkış tarihinin tekrar ertelenip ertelenmeyeceği sorusunu gündeme getiriyor . Bu cephedeki iyi haber, planlanan prömiyerine hala bir yıldan fazla bir süre kaldı, bu yüzden şu anda çok fazla endişe duymamalı. Ara kısa olduğu sürece, Raimi muhtemelen ana fotoğrafı tamamlamak ve çeşitli post prodüksiyon sorumluluklarını yerine getirmek için yeterli zamana sahip olacaktır. Şüphesiz Disney ve Marvel’in yakından izleyeceği bir şey; Salgın sırasında Marvel filmlerinin doğrudan Disney + ‘a gitmesi durumunda hazırlıklar yaptıkları bildirildi . İdeal olarak, bu, Doktor Strange in the Multiverse of Madness için yolda küçük bir tümsek olacaktır .ancak COVID-19 krizi sırasında hiçbir şey garanti değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: