Elizabeth Olsen, WandaVision 2.Sezon Çekilebileceğini Söylüyor

Elizabeth Olsen, WandaVision 2. sezonun yeni bir röportajda bir olasılık olduğunu söyledi ve Doctor Strange 2’nin Wanda’nın hikayesini tamamlamayacağını ima etti.

Elizabeth Olsen’e göre WandaVision 2. sezon gerçekleşebilir. Disney + ‘ın MCU şovlarındanilki olan WandaVision, 15 Ocak’ta yayıncıya ulaştığında MCU’nun 4. Aşamasına resmi olarak başlayacak. Ayrıca, 2021’de Marvel’in birkaç şov ve dört film yayınlayacağı stüdyo için bir afiş yılı başlatacak. bunlardan biri tipik Marvel tarzında aynı birbirine bağlı hikayenin parçası olacak.

WandaVision’ın ikinci bir sezona sahip olabileceği gerçeği kendi başına anlatıyor. Olsen, Wanda Maximoff’un hikayesinin sonunu açıkça bilmiyor ve görünen o ki, ne WandaVision ne de Doctor Strange ve Multiverse of Madness bu cevapları sağlayacak. Marvel’in Scarlet Witch için büyük planları olduğu zaten belli. Eşsiz güçleri onu sadece MCU kadrosundaki en güçlü kahramanlardan biri yapmakla kalmıyor, aynı zamanda MCU’nun geleceği ve Multiverse’nin yaklaşan keşfiyle benzersiz bir şekilde bağlantılı görünüyor.

Wanda’nın MCU’daki önemi sadece büyüyor ve hikayesi hiçbir yerde sona yaklaşmıyor, ancak ortağı için durum bu olmayabilir. WandaVision’a giren  hayranlar, Paul Bettany’nin duyarlı süper makinesinin, Avengers: Infinity War’un sonunda Thanos tarafından gönderildiği için çoktan öldüğünü biliyor  Bu gerçekleşme Wanda’nın nihai arıza ve sonunda onu potansiyel olarak patlayıcı reaksiyonuna yol açabilecek 

Şov zaten onun travmasını ve kederini keşfetmeye hazır , ancak WandaVision bunu yapmak için dokuz bölümden fazlasına ihtiyaç duyabilir ve şovun ilk sezonu masadan kalktıktan sonra daha derin bir keşif gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: