The Flash Filmin İngiltere’de Nisan Ayı Çekime Başlayacağını Bildirildi

Yıllar süren uyumsuzluğun ardından, DCEU’nun uzun zamandır beklenen Flash filminin nihayet önümüzdeki yılın başlarında İngiltere’de çekime başlayacağı bildirildi.

The Flash filminin nihayet önümüzdeki yılın başlarında İngiltere’de çekime başlayacağı bildirildi. Ezra Miller DCEU’ya ilk olarak 2016’da Batman v Superman: Dawn of Justice’da katıldı ve Ben Affleck’in Batman’ının karşısında hızlı bir kamera hücresinde Barry Allen’ı canlandırdı. Miller daha önemli bir role sahip Justice League , kendi solo film yıldızı onun için planları vardı. Ancak, yıllar geçtikçe el değiştirdiği ve çıkış tarihlerini birçok kez geri çektiğinden, Flash’ın gelmesi yavaş oldu. Şu anda, Kasım 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bu yıl The Flash için büyük bir ilerleme sağladı , çünkü çıkış tarihi belli oldu ve çekimin başlaması yaklaştı. Bu süre yönetmeni Andy Muschietti, yönetecek Prey kuşlar yazar Christina Hodson senaryoyu yazdım. The Flash’ın ünlü Flashpoint hikayesini çizgi romanlardan uyarlayacağı söyleniyor , ancak hayranlar onun destekleyici oyuncu kadrosu konusunda gerçekten heyecanlı. Film, Affleck’ten Michael Keaton’a geçmiş sinematik Batman aktörlerini birleştirmek için hazırlanıyor . Ek olarak, Ray Fisher Cyborg’unu filme de getirebilir.

The Flash Nisan ayında çekime başlayacak. Bildirildiğine göre, çekimler Warner Bros.’da gerçekleşecek. İngiltere’de bulunan Leavesden Studios, The Flash’ın Mart ayında başlayabileceğini iddia ettiği gibi, başlangıçta söylenenden bir ay sonra . Yine de bu, hayranların kendilerini hazırlayabilecekleri somut bir başlangıç ​​zamanıdır.

Bu başlangıcın tekrar gecikmemesi koşuluyla, Flash’ın daha fazla yayın tarihi ayarlamasından kaçınmasını umuyoruz. Koronavirüs salgını kesinlikle Warner Bros.’a bir anahtar fırlattı. planlar, ancak setler COVID yönergeleriyle çalışmaya alıştıkça işler artık yoluna girebilir. Prodüksiyonun başlaması, ek Batmenlerin katılıp katılmayacağı gibi oyuncu kadrosu hakkında daha fazla onay sağlayabilir. Hayranlar, The Flash’ta başka kimin oynayacağı hakkında aylardır spekülasyon yapıyorlardı.

The Flash’ın ortaya çıkışının ne kadar sürdüğü düşünüldüğünde , yapımın sadece dört ay içinde başlayabileceği haberi, bunca yıldır onu görmeyi bekleyen hayranlar için kesinlikle bir rahatlama olacak. Film çıktığında, Miller’ın Barry rolüyle son sinema ekranına çıkmasının üzerinden beş yıl geçmiş olacak, bu yüzden beklenti yüksek olacaktır. Hayranların nihayet istedikleri filmi alabilecekleri için The Flash için başka bir engel olmayacağını umuyoruz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: