Galaksinin Koruyucuları 3’ün İngiltere’de Bu Yıl Çekime Başlayacağını Bildirildi

Galaksinin Koruyucuları 3’ün, MCU filminin Birleşik Krallık’ta 2021’in ikinci yarısında çekime başlayacağını bildiriliyor.

Guardians of the Galaxy 3’ün 2021’de çekime başlayacağını ve prodüksiyonun Birleşik Krallık’ta gerçekleşmesi beklendiği bildirildi. Marvel Studios başlangıçta 4. Aşama için planlarını oluşturduğunda, Guardians of the Galaxy 3resmi olmayan bir başlangıç ​​olarak planlanmıştı. Bu durum, yazar / yönetmenJames Gunn’ıneski tweetler nedeniylefilmden kovulmasıyladeğişti, ancak aylar sonra Marvel ve Disney tarafından yeniden işe alındı.

Murphy’nin Multiverse’ından yeni bir habere göre  , çekimlerin ne zaman başlayacağını artık biliyor olabiliriz. Site , Gunn’ın Peacemaker üzerindeki çalışmalarını bitirdikten sonra bu yılın ikinci yarısında Guardians of the Galaxy 3’ün çekime başladığını  paylaştı  . Yapımın, en azından çekim programının bir parçası olarak İngiltere’ye gittiği bildiriliyor. Galaksinin Koruyucuları İngiltere’de çekildi, ancak  Galaksinin Koruyucuları 2  , çekimini Atlanta’ya taşıdı. Screen Rant , bu gelişme hakkında yorum yapmak için James Gunn ve Disney’e ulaştı.

Galaksinin Koruyucuları 3’ün bu yıl çekime başlaması çok şaşırtıcı olmayacak  .

aynı zamanda Galaksinin Koruyucuları 3 olayları, Guardians’ın son takım görevinden  on yıl sonra gerçekleşecek. Bir sonraki maceraları şüphesiz Gamora’nın alternatif evreniyle farklı olacak. Ayrıca, 10-20 yıllık kozmik MCU hikayeleri oluşturduğunu da söyledi, bu yüzden Gunn’ın ne planladığını söylemek mümkün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: