GTA remaster üçlemesi nihayet onaylandı ve bu yıl piyasaya sürülücek

Resmi olarak Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition olarak adlandırılan GTA Remastered Üçlemesi onaylandı.

Aylarca süren söylentilerin ardından Rockstar, bugün erken saatlerde GTA 3, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ın remaster’larını içeren üçlemeyi duyurdu. Bir basın açıklamasına göre, üç oyunun da yeniden düzenlemeleri “orijinallerin klasik görünümünü ve hissini korurken grafiksel iyileştirmeler ve modern oyun geliştirmeleri […]” içerecek. Bu geliştirmelerin nasıl görüneceği henüz belli değil, ancak Rockstar “önümüzdeki haftalarda” daha fazla bilgi paylaşacağını söylüyor.

Ancak, oyunların orijinal versiyonlarını takdir etmek istiyorsanız, hızlı hareket etmelisiniz. Lansman öncesinde, oyunun mevcut sürümleri önümüzdeki hafta dijital vitrinlerden kaldırılacak.

Üçlemeyle ilgili söylentiler Şubat 2021 gibi erken bir tarihte ortaya çıktı , ancak Ağustos ayındaki bir raporun koleksiyonun bu sonbaharda bir süre geleceğini öne sürmesinden sonra buhar toplandı. Rockstar bugüne kadar sessiz kalmış olsa da, kanıt ile, son günlerde montaj edilmiştir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: