Hızlı ve Öfkeli 9’da Tokya Drift Karakterlerinden Biri Gelebilir

Hızlı ve Öfkeli 9’un son fragmanı, Han ve Sean’ın merakla beklenen dönüşünün yanı sıra Tokyo Drift’ten Twinkie’nin dönüşü olabilir.

Hızlı ve Öfkeli 9 Super Bowl fragmanı The Fast & The Furious: Tokyo Drift’ten Bow Wow’un Twinkie’sinin gizli dönüşünü içerebilir  . Universal, 2020’nin başlarında yayınlanan bir fragmanla başlayarak, filmi bir yıldan uzun süredir hipnotize ediyor. Filmin başlangıçta Nisan 2019’da gösterime girmesi planlanıyordu, ancak özellikle de yoldan çekilmek için birkaç kez ertelendi.

Nihayetinde küresel pandemi nedeniyle 28 Mayıs 2021’e geri çekildi.

Bu sefer Dom ve mürettebat, Charlize Theron’un canlandırdığı, geri dönen suç beyni Cypher ile takım kuran tehlikeli bir suikastçı ve sürücü olan Dom’un kardeşi Jakob’u (John Cena) almak zorunda. Ve son film, oyuncu kadrosunu daha da genişletebilecek Oyunsonu boyutunda bir etkinlik olarak ayarlanmış olsa da, F9  kendi başına bir dizi önemli dönüş içeriyor.

Yeni fragman aksiyon dolu, ama aynı zamanda Bow Wow’dan Twinkie rolü görebilirsiniz. Bu rol   2006’da Hızlı ve Öfkeli : Tokyo Drift’te ortaya çıktı. Twinkie, Dom ve ekibinin geri kalanıyla birlikte Tokyo Drift karakterleri Han ve Sean Boswell’in yanında, muhtemelen büyük bir yeniden birleşme sahnesinin bir parçası olarak yemek masasında oturuyor gibi görünüyor .

Twinkie , fragmanda aynı masada görünen Tokyo Drift’in kahramanı Sean Boswell’i (Lucas Black) drift sokak yarışları ve daha geniş Hızlı ve Öfkeli dünyasıyla tanıştırdı . Twinkie aynı zamanda Sean’ı Tokyo Drift’in sonunda Dom’un radarına koyan kişi . Hem Han hem de Sean, Fast & Furious 9 için geri döndüğünde , Twinkie’yi sürüş için yanlarında getirmeleri mantıklı duruyor.

seri , Tokyo Drift’ten bu yana dramatik bir şekilde ilerledi,  sokak yarışı suçlarından daha büyük, dünyayı yenen aksiyon filmlerine dönüştü. Hızlı ve Öfkeli filmleri büyük bir oyuncu kadrosundan asla korkmadı ve Twinkie’yi geri getiriyorlarsa, muhtemelen bir amacı var, ancak şimdilik bu amaç masadan uzak tutuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: