İnanılmaz Örümcek Adam, Yeşil Goblin Aktörü MCU (Marvel Sinematik Evreni) Dönüş Söylentilerini Yalanladı

Dane DeHaan, Jamie Foxx ve Alfred Molina’ya benzer yeni Spider-Man 3’te Green Goblin rolünü yeniden canlandıracağına dair söylentilerini yalanladı.

Dane DeHaan, yakında çıkacak Spider-Man: Homecoming 3 filminde Yeşil Goblin olarak geri döneceği söylentilerini yalanladı.

Dane DeHaan, orijinal olarak Sony’nin 2014 yapımı , Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield’ın başrol oynadığı The Amazing Spider-Man 2 filminde kötü şöhretli kötü adamı oynadı .

 Jamie Foxx’un aynı filmdeki Electro rolünü yeniden canlandıracağı açıklandığında, hayranlar DeHaan’ın Yeşil Goblin’inin olası dönüşü hakkında spekülasyon yapmaya başladı. Örümcek Adam’ın en tanınmış kötü adamlarından biri olan Yeşil Goblin, Peter Parker’ın arkadaşı Harry Osborn’un yavaş yavaş (babası Norman Osborn’un izinden giderek) Örümcek Adam’ın en önemli karakterine dönüşen arkadaşı Harry Osborn rolüyle hayranların favorisi. baş düşmanı . James Franco, Tobey Maguire’ın başrolde olduğu Sam Raimi’nin Örümcek Adam üçlemesinde de karakteri canlandırdı .

Dane DeHaan , yaklaşmakta olan suç draması televizyon programı ZeroZeroZero için RadioTimes ile yaptığı basın sırasında , yaklaşmakta olan Spider-Man filmiyle ilgisi olduğuna dair tüm söylentileri yalanladı. The Amazing Spider-Man 2 gibi başka bir filmi tekrar yapmaktan zevk alacağını kabul ederken , şu anki Spider-Man serisinin gidişatı hakkında biraz kafa karışıklığı yaşıyor ve ” Bunun nasıl başarılacağını bile bilmiyorum .” Ayrıca, Twitter hesabındaki dedikodularla ilgili olarak reddiyle ilgili bir hikaye paylaştı ve hayranlarından ” anneme bunu sormayı bırakması için anlatmalarını ” istedi .

Bu söylentilerde gerçeklik yok. Bunun nasıl başarılacağını bile bilmiyorum. Tekrar böyle bir film yapmayı kesinlikle çok isterim. Süper kahraman filmleri yapmayı seviyorum ya da böyle bir dünyada ve eminim kendimi yine o dünyada bulacağım. Şu anda Örümcek Adam filmleriyle ne yaptıkları hakkında hiçbir fikrim yok, ancak bunun mümkün olacağı bir dünyayı gerçekten anlamıyorum. “

DeHaan’ın Yeşil Goblini geri getirmek, Jamie Foxx ve Alfred Molina’nın sırasıyla Andrew Garfield ve Toby Maguire Spider-Man serilerinden Electro ve Doc Ock rollerini yeniden üstlendikleri düşünüldüğünde imkansız değil .

Yaklaşan filmdeki varlıkları göz önüne alındığında, Spider-Man: Homecoming 3  , çoklu evreni daha da keşfedebilir .

Spider-Verse , Spider-Man’in çoklu evrenle ilişkisini daha yakından araştırdı. Homecoming 3’ün çoklu evreni keşfettiğine dair bir başka kanıt,  Doctor Strange’inin filmdeki doğrulanmış varlığıdır.Doctor Strange , çoklu evrenin varlığını doğrudan kuran ilk MCU filmiydi. 

Çoklu evrenin sağladığı olanaklarla ilgili heyecan varken – en sevilen oyuncuların rollerini favori karakterler olarak yeniden oluşturduğunu görmek gibi – çoklu evren hikâyeleri, herkesin bildiği gibi gezinmesi zordur , bu da hikayeleri olay örgüsü tutarsızlıklarına daha yatkın hale getirir. Bu, çoklu evrenin girişini riskli, ama aynı zamanda büyük bir ödül potansiyeli de beraberinde getirir. Bu söylenti doğru olmasa da kesin olan Spider-Man hayranlarının Spider-Man: Homecoming 3 ile çok daha fazla sürpriz ve nostalji peşinde oldukları .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: