İnternette Gezinirken Bitcoin Kazanmak İstermisiniz ? Belki Bu Program Sizin İçindir

Son zamanlarda çok kazandıran Bitcoin’i sizde madencilik yaparak kazanmak istermisiniz ? O zaman haberimiz tam size göre

CryptoTab Browser, internette gezinirken Bitcoin (BTC) madenciliği yaparak gelir elde etmenize olanak sağlayan bir tarayıcıdır. Sitede gezinirken madencilik yapabilir ve karşılığında Bitcoin kazanabilirsiniz.

CryptoTab Browser Nasıl İndirilir?

CryptoTab Browser, Microsoft, Android ve iOS işletim sistemlerinde yüklenebilir. Microsoft’ta yüklemek için, internet sitesinin indir kısmına basmanız yeterlidir. iOS sistemleri için Apple AppStore’dan yüklenebilen tarayıcı, Android işletim sistemine sahip telefonlar için Google Play Store’dan kolayca yüklenebilir.

CryptoTab Browser İle Bitcoin Madenciliği

Farklı cihazlara CryptoTab’i yükledikten sonra, internet aramalarınızı CryptoTab üzerinden yaptıktan sonra Bitcoin kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yani siz video izlerken, internette gezinirken ve çalışırken tarayıcı açık olduğu sürece Bitcoin (BTC) madenciliği yapıp kazanabilirsiniz. Eğer bilgisayarı sisteminizi kapatmayıp CryptoTab Browser’ı açık tutarsanız tüm gece boyunca siz uyurken Bitcoin madenciliği yapıp Bitcoin’lerinizi artırmanıza olanak sağlar.

CryptoTab Browser İle Nasıl Bitcoin Kazanabilirsiniz?

Ayrıca, hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan CryptoTab’e girip hesaplama gücünüzü artırarak kazanacağınız Bitcoin tutarını kolayca artırabilirsiniz. Bilgisayardaki gibi, telefonunuzu kapatmadığınız sürece CryptoTab’i aktif halde tutarak yattığınız yerden Bitcoin kazanmanıza katkı sağlar. Son olarak, işlem gücünüz karşılığı elde ettiğiniz Bitcoin’lerden herhangi bir kesinti yapılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: