Justin Bieber Tom Cruise’la Dövüşmke İstiyor, Dwayne Johnson Yanıtladı

Tom Cruise’a 2019’da bir dövüş için meydan okuduktan sonra Justin Bieber tarafından yayınlanan bir gönderi, onun hâlâ ilgilendiğini ve Dwayne Johnson’dan bir yanıt aldığını gösteriyor.

Görünüşe göre Justin Bieber hala Tom Cruise’la dövüşmek istiyor, Dwayne Johnson şarkıcının yakın tarihli bir gönderisine yorum yapıyor. Cruise, sık sık kendi dublörlerini yapan, gezegendeki en büyük aksiyon yıldızlarından biri olarak tanındı. Filmlerine ve karakterlerine olan bağlılığıyla bir ün kazandı. Cruise şu anda Mission: Impossible 7 üzerinde çalışıyor ve burada Ethan Hunt rolünü yeniden canlandıracak. Ancak film, koronavirüs salgını nedeniyle çeşitli sorunlarla karşı karşıya kaldı. Cruise, film ekibi üyelerini COVID protokollerini ihlal ettiği için kovmakla tehdit ettiği bir kayıt nedeniyle Aralık ayında manşetlere çıktı. İngiltere’de vakalar artıyor olsa da Mission: Impossible 7’den 2021’e kadar çekimler devam edecek .

Bieber’ın Cruise meydan okuması Twitter’da viral oldu, ancak çoğu bunun bir şaka olup olmadığından emin değildi. Kısa bir süre sonra, UFC’nin sahibi olan ajans Bieber’ın menajeri ile olası kavgayı tartışırken Bieber’in ciddi olduğu ortaya çıktı. Sonuçta, Bieber’ın Cruise meydan okumasından hiçbir şey gelmedi.

Şimdi, bir buçuk yıl sonra, Bieber, Cruise ile savaşmaya yeni bir ilgi gösterdi. Bieber , görünüşe göre dövüşe hazırlandığı Instagram’da kendi fotoğrafını paylaştı. Şarkıcı, ” Tom Cruise kadeh kaldırıyor ” yazısını yazdı . Johnson da dahil olmak üzere sosyal medyada birçok yıldızın dikkatini çekti.

Johnson’ın cevabı, Bieber’ın fotoğrafı göz önüne alındığında mantıklı olan Rocky’den bir alıntı içeriyor . Ancak, ” go get em bro ” (git onları al kardeşim), Cruise’a karşı bir kavga olursa, Bieber’ı desteklediğini gösteriyor gibi görünüyor. Tabii ki, şarkıcının yeni gönderi ile sadece kendi kendine dalga geçiyor ve Johnson da eğlenceye katılıyor. Birçoğu Bieber’ın orijinal meydan okumasını oldukça tuhaf bulduğundan , bu onun şaka yaptığı insanları ikna etme yolu olabilir.

Şarkıcı, Cruise ile dövüş çabalarını tekrarlasada, aktörün bir kavgayı kabul etmesi pek olası görünmüyor. Yoğun bir kariyeri ve Bieber’la başa çıkma konusunda az teşviki var. Bunun tek istisnası bir tür yardım etkinliği olabilir, ancak Bieber, mücadelenin değerli bir amaç için olacağına dair hiçbir belirti vermedi. Tom Cruise’un Bieber’ın en yeni meydan okumasına cevap verip vermeyeceği veya hepsini görmezden gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: