La Casa De Papel 5.Sezon Fragmanında Çıkış Tarihini Açıkladı

Netflix , İspanyol suç draması La casa del papel  son sezonunun yeni bir fragmanla birlikte yayına gireceği zaman resmen açıklandı . Dizi, Netflix’in en popüler uluslararası şovlarından biri olmadan önce bir İspanyol televizyon kanalında sınırlı iki bölümlük bir dizi olarak başladı. Netflix İspanya, 2017’de yayın haklarını aldı, eski bölümleri yeniden düzenledi ve daha sonra dizinin İngilizce dublajını sağladı.

Suçlulardan oluşan bir grup, iki büyük banka soygunu gerçekleştirir. Her üye bir şehirden sonra bir takma ad alır ve Silen Oliveira / Tokyo (Úrsula Corberó) ana karakter olarak kullanılır. Sergio “Profesör” Marquina’nın (Álvaro Morte) karmaşık planlarının ardından, grup ilk iki sezonda İspanya Kraliyet Darphanesini başarıyla soydu. Netflix’in daha önce dizinin son sezonu olacağını duyurduğu gibi, 5. sezon soygunu sona erdirecek . Grup Raquel / Lizbon’u (Itziar Ituño) hapishaneden kurtardığında 4. sezon büyük bir heyecanla sona erdi .

Ve Netflix  nihayet hayranlarına soygunun ne zaman bitmesini bekleyebileceklerini yeni bir teaser ile bildiriyor. Tarih duyurusu videosu, kırmızı tulum giyen suçluların sonuna kadar savaşırken soygunun doruk noktasına dramatik bir bakış. Klibin sonunda, Sezon 5’in 1. partın 3 Eylül’de yayınlanacağı ve 2.partın 3 Aralık’ta yayınlanacağı ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: