La casa de papel 5.Sezon: Nairobi Geri Dönüyor mu?

Dizi, Netflix’te en çok izlenen İngilizce olmayan başlık olma rekorunu elinde bulundurarak şimdiden çoğu rekoru kırdı. Seri bir kez daha, kurduğu önceki tüm kayıtları kırdı. La casa de papel’in dördüncü bölümü inanılmaz bir 65 milyon görüntülenme elde etmeyi başardı .

Sezon 5 hakkında bildiklerimize geçmeden önce, 3 Nisan 2020’de yayınlanan La casa de papel: The Phenomenon adlı belgesele bir göz atmalısınız . Dizinin meteorik yükselişini Ted Sarandos’un yanı sıra oyuncu kadrosunun ve yaratıcıların da dahil olduğu konuklarla belgeliyor. Gösterinin neredeyse bittiği gerçeği de dahil olmak üzere bize bazı çarpıcı bilgiler verdi . La casa de papel’in dördüncü bölümü , 3

Nisan 2020’de tüm dünyada Netflix’te yayınlandı ve sekiz bölümden oluşuyordu.

La casa de papel’in 5. sezonunun Ağustos 2020’de geleceğini resmen kabul etti . Ne ​​yazık ki, “soygunun sona erdiğini” de doğruladılar, yani 5. sezonun hit İspanyol dizisinin son bölümü olacak.

Nairobi, La casa de papel’in 5. sezonu için geri dönecek mi?

Nairobi (spoiler uyarısı!) Dizinin 5. sezonunda ölümüyle karşılaştı, ancak karakteri dizinin 5. sezonunda 1. bölümde görünmek üzere listelendi. Bu, ölümüne rağmen, ister geri dönüşler ister tekrarlar olsun, 5. sezonda onu daha çok göreceğimiz anlamına gelebilir.

alba flores 1. sezon 5. bölüm para soygunu
Alba Flores 5. sezon için listelendi – Resim: IMDb

Netflix’te La casa de papel’in 5. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Çekimlerde beklenen bir gecikme ile, muhtemelen 2021’de bir noktada dizinin geri döndüğünü göreceğiz.

En iyi tahminimiz, en azından 2021 yazına kadar Netflix’te kullanıma sunulmayacağıdır. Elbette, bir pandemi sırasında her an taşınabilen ve değiştirilebilen çekim programlarına çok şey bağlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: