‘Locke & Key’ 2.Sezon : Netflix Çıkış Tarihi ve Ne Beklemeliyiz?

Yeni fantastik korku serisi, üç kardeşin içinde bolca sihir ve gizli sırların olduğu bir eve taşındığını görüyor . Birinci sezon, tümü 7 Şubat 2020’de tüm dünyada Netflix’e düşen 10 bölümden oluşuyordu.

30 Mart 2020’de Locke & Key’in ikinci sezon için geri döneceği doğrulandı . Yeni sezonda daha fazla anahtar ve iblis ve belki de en önemlisi, daha fazla aloha vaat etti!

https://twitter.com/lockekeynetflix/status/1244640530018885634

dizi, ilk sezonun yayınlanmasının hemen ardından ikinci sezon için aktif geliştirme sürecindeydi. Bir kez daha, çekimler Toronto, Kanada’da yapılacak.

Her iki programcı, Meredith Averill ve Carlton Cuse, Locke & Key’in basın turu sırasında röportajlarda ikinci sezon planlarından bahsetti. Gamespot ile yapılan bir röportajı da içeriyor: “Sezon 2’yi, henüz yeşil ışık yakılmamış olsa bile yazıyoruz. Bir odada çalışıyoruz, “Tyler Locke’u canlandıran Connor Jessup, bir röportajda kesinlikle ikinci sezon için yer olduğunu ifade etti: “Yazarlar ikinci sezonda çalışıyorlar, bu yüzden eğer alınırsa biz hazırız.”

Locke & Key’in ikinci sezonundan ne bekleniyor?

İlk sezonu tamamlayanlar için kesinlikle yeni bir sezonu doğrudan kurduğunu bileceksiniz. Serinin son sahnesi, karanlık gökyüzü ve uzaktan şimşeklerin olduğu sahil kasabasını uzaklaştırıyor.

Locke and Key 10. bölümde End pan
Locke and Key 10. bölümden

Seri, kardeşlerin şimdiye kadarki en tehlikeli kapıya girmesiyle sona erer ve kardeşlerin tüm anahtarların koruyucusu olmasıyla sona erer.

Bununla birlikte, kötülük hala gizleniyor ve Dodge, son iklim savaşında öldüğü (ya da en azından bayıltıldığı) görüntüsünü vererek görünüşte kaçıyor. Omega anahtarı güvenlidir, ancak taç hala eksik.

Şovun ana hikayesi için çizgi romanlara sadık kalmasını bekliyoruz, ancak içerik oluşturuculardan şu sözlerle ayrılabileceğinden bahsedildi : “Dizinin sonunun işe yaradığından emin olmak istiyoruz ama değiliz sadece kendimizi sonlar uğruna bir sona zorlamak.

” Netflix dizisindeki değişiklikler sorulduğunda Joe Hill şunları söyledi : “Bir dizi olarak çalışması gerekiyor. Kendi özel biçiminin olanaklarında ve sınırlamalarında başarılı olmak zorundadır. ”.

Locke & Key’in Çekim durumu nedir ?

İkinci sezonun çekimlere 17 Ağustos 2020’de başlaması ve 5 Şubat 2021’de sona ermesi bekleniyordu. Elbette COVID 19, Locke & Key’de olduğu gibi çekim programlarını bozmaya devam ediyor .

Eylül 2020’de, serinin bir ay ertelendiğini ve şu anda 21 Eylül 2020’de üretime başlayıp 5 Mart 2021’e kadar devam edeceğini belirten bir güncelleme aldık .

Locke & Key’in yeni sezonu ne zaman Netflix’te olacak?

Artık Locke & Key için çekim tarihlerini planladığımıza göre , 2021 sonu veya 2022 başı çıkış tarihi tahminimiz daha da olası görünüyor.

İkinci sezon birinciyi takip edecek olsaydı, bu, Locke & Key’in bir sonraki sezonunun Eylül 2021’de geleceği anlamına gelir. Yani şimdilik, en azından Eylül 2021 , Locke & Key için tahmin ettiğimiz en erken olası çıkış tarihi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: