‘Lost in Space’ 3. Sezon Fragmanı Robinson Ailesinin Son Macerasını Açıklıyor

Final sezonu 1 Aralık’ta başlıyor.

Netflix, Lost in Space’in son sezonunun yeni fragmanını yayınladı . 1965 bilimkurgu serisinin yeniden tahayyülü 2018’de gösterime girdikten sonra sona eriyor ve koloniciler ailesi hayatta kalmaya ve Alpha-Centauri’yi uzaylı bir robot istilasından korumaya çalışırken, Robinson’ları son bir kez takip etmeye hazırlanıyor. evrenin ayrı köşelerine atıldıktan sonra yeniden birleşmeye çalışıyorlar.

Fragman Ekim ayının başlarında yayınlanan fragmanı takip ediyor ve etkileyici görsel efektlerle son sekiz bölümün destansı görünümünü ve ölçeğini ortaya koymaya devam ediyor; aile, şaşırtıcı sıfır yerçekimi dublörlerinde hayatta kalma içgüdülerini en üst düzeye çıkarıyor, Will Robinson ( Maxwell Jenkins ) nihai tehlikede ve June Harris’in ( Parker Posey ) ölümden dönüşü .

Hikaye 2. Sezon finalinin hemen ardından geçecek ve dizinin yönetmeni Zack Estrin bir kez daha olacak. Estrin daha önce Charmed ve Prison Break gibi hit şovlar için yazmıştı ve ayrıca ABC için Once Upon a Time in Wonderland’ı yarattı .

Lost in Space 3’ün resmi özetine buradan göz atabilirsiniz :

Lost in Space’in üçüncü ve son sezonunda , riskler her zamankinden daha yüksek ve Robinson ailesinin hayatta kalma içgüdüleri nihai teste tabi tutulacak. Gizemli bir gezegende bir yıl mahsur kaldıktan sonra, Judy, Penny, Will ve Robot, 97 genç Koloniciye üzücü bir tahliyede liderlik edecekler. ancak hayatlarını sonsuza dek değiştirecek sırlar ortaya çıkmadan önce değil. Bu arada John ve Maureen – yanlarında Don ile – çocuklarıyla yeniden bir araya gelmeye çalışırken ezici olasılıklarla savaşmak zorundalar. Robinson’lar, yalnızca kaybolmanın değil, sevdiklerinden ayrılmanın da duygusal zorluğuyla boğuşmak zorunda kalacaklar ve şimdiye kadarki en büyük uzaylı tehdidiyle karşı karşıya kalacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: