‘Lost in Space’ 3. Sezon: Netflix Çıkış Tarihi ve Ne Beklemeliyiz ?

Lost in Space , 2021’deki üçüncü ve son sezonu için Netflix’e geri dönüyor. İşte Lost in Space’in üçüncü sezonu hakkında , çekime ne zaman döneceği, neler bekleyebileceğimiz ve kimin çıkacağı da dahil olmak üzere şimdiye kadar bildiğimiz her şey . 

Mükemmel bilim kurgu dizisi, 1960’larda ve ardından 90’ların sonlarında yayınlanan orijinal TV dizisi için bir yeniden başlatma görevi görüyor. Bu, Stranger Things’in beğenisine sık sık zihin paylaşımını kaybeden, takdir edilmeyen bir bilim kurgu mücevheri oldu .

İkinci sezon 2019 Noel Arifesinde yayınlandı.

Lost in Space’in üçüncü sezonu yenilendi mi?

Resmi yenileme durumu: Mart 2020’de yenilendi

Üç aylık beklemenin ardından Netflix’in Netflix hesabındaki NX, şovların yanı sıra resmi Twitter bilimkurgu dizisinin geri geleceğini doğruladı.

Ancak üçüncü sezonun da üçüncü sezonun da hikayeyi bağlayacağı ve son giriş olacağı haberi geldi.

Doğal olarak, bu, dizinin birçok hayranını memnun etmedi, ancak nihayetinde, bir uçurumun üzerinde bırakılmak yerine dizinin tam bir sonuç elde etmesi iyi.

Netflix’ten daha fazla sezon isteyen bazı küçük dilekçeler ortaya çıktı, ancak muhtemelen tamamlanmış bir anlaşma.

Lost in Space’in dizi sorumlusu Zack Estrin yaptığı açıklamada , son sezon haberlerine şunları söyledi:

“Başlangıçtan beri, The Robinsons’ın bu özel hikayesini hep bir üçleme olarak gördük. Net bir başlangıcı, ortası ve sonu olan üç bölümden oluşan destansı bir aile macerası. Ayrıca, bu karakterlerin her bölümde hayatta kalmaya çalışırken yaşadıklarıyla – bir sonraki görevlerinden önce nefes almayı hak eden biri varsa – Will, Penny, Judy, Maureen, John, Don West, Dr. Smith… ve Robot. Ve tabii ki, Tavuk Debbie. Bu yüzden, Lost In Space’in bu bölümü heyecan verici bir sonuca varırken, Netflix’teki arkadaşlarımla yeni hikayeler keşfetmeye devam etmekten ve ileride uzanan tüm inanılmaz olasılıklar için heyecanlıyım. “

Lost in Space üçüncü sezon prodüksiyon nerede ?

Gösteri, çekime başlamadan önce COVID-19 kısıtlamalarının kalkmasını bekliyor.

Haziran 2020’de, şu an için planın (yapımların tekrar kapatılmayacağını varsayarak) dizinin çekime Eylül 2020’de başlayıp Ocak 2020’de tamamlanacağını öğrendik.

Üçüncü sezonun çekimleri yine yepyeni bir lokasyonda gerçekleşecek. Bildiğiniz gibi, birinci sezon Vancouver’da , ikinci sezon ise İzlanda’da çekildi . Kaynağımıza göre, Kanada, British Columbia’daki Burnaby, üçüncü sezonun çekim yeri olacak.

Eylül 2020’de, üçüncü sezonun yeniden üretime geçtiği ilk yaşam belirtilerini aldık. Kaynağımıza göre, çekimler 9 Eylül 2020’ye kadar başlamayacak ve çekimler 14 Ocak 2021‘de tamamlanacak.

Zack Estrin de dahil olmak üzere ekip üyeleri, COVID-19 nedeniyle sette katı önlemler alan sette çoktan ortaya çıkmaya başladılar.

Lost in Space , Netflix’teki üçüncü sezon ne zaman yayınlanacak?

Bununla birlikte, Ocak ayındaki çekim paketiyle, şu anda son sezonun en azından yılın ilerleyen dönemlerine kadar hazır olmasını beklemiyoruz. Şu anki en iyi tahminimiz yaz sonu 2021 sonbaharında.

Lost in Space ve yanan soruların üçüncü sezonundan ne beklenir?

Üçüncü sezondan hikaye açısından neler bekleyebileceğimize geçmeden önce, “Ninety-Seven” adlı ikinci sezonun finalini hızlıca özetleyelim.

Judy, Will ve Penny, işgalci robot ordusundan kaçtılar.

İkinci sezondan kalan en büyük uçurumlardan biri, Lost in Space’de adı geçen ve uzun süredir kayıp olan Fortuna gemisi ile temasa geçen çocukları taşıyan Jüpiter Transport’dur .

Fan teorilerini bir saniyeliğine inceleyerek, bazıları Grant Kelly’nin hayatta olabileceğini öne sürdü ve hatta bazıları Netflix’in son sezonda yeniden ortaya çıkmaları için eski oyuncuların bazılarını işe alabileceğini öne sürdü.

Dizinin çekim yerini değiştirdiğini bildiğimiz gerçeği sayesinde, üçüncü sezon boyunca yepyeni bir gezegende olacağımızı tahmin edebiliriz. Ancak şu an için tek bildiğimiz, bilinmeyen bir yıldız sisteminde oldukları.

İkinci sezondan arta kalan bir diğer büyük soru da Dr. Smith ile ilgili. Karakter için bitmiş gibi görünse de, bedeni asla kurtarılamadı. Zeki olduğu kadar, onun nihai ölümünün olduğuna inanamıyoruz ve bir dönüşü görebiliyorduk. Ayrıca robot yığınında en son görülen Maureen ve John’un kaderini de muhtemelen öğreneceğiz.

Lost in Space’in Üçüncü Sezonu Hakkında Bildiğimiz Diğer Her Şey

  • Mart 2020’de, üçüncü sezonun duyurulmasının yanı sıra Zack Estrin , Netflix ile çok yıllık bir çıkış anlaşması imzaladı . Şov sunucusu daha önce Prison Break ve Once Upon A Time in Hollywood gibi büyük hitlere sahipti . İçerik oluşturucudan henüz yeni Netflix projesi duyurulmadı.
  • Haziran 2020’de bir IMDb girişi, Park rolünü oynayacak olan Lex Elle’nin oynadığı üçüncü sezonda yeni bir küçük karakteri ortaya çıkardı.
  • Temmuz 2020’nin sonlarında, dizinin Görsel Efektler için Emmy adaylığı aldığı açıklandı.

Lost in Space dizisini izlemek isteyebilirsiniz, ancak maalesef bu artık Netflix’te mevcut değil ve artık ABD’deki Hulu’da bulunabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: