Marvel Stüdyoları (MCU) Fantastik Dörtlü Filmi İçin Yazar Arıyor

Marvel Studios’un, MCU’nun Jon Watts tarafından yönetilen Fantastic Four filminin senaryosunu yazmak için yazarlarla görüşmeye başladığı bildirildi.

Marvel Studios şu anda Marvel Sinematik Evreninin Fantastik Dörtlü filmi için yazarlarla buluşuyor 

Kevin Feige tarafından 2020’nin sonlarına doğru yapılan sürpriz duyurulardan biri , MCU’nun Fantastic Four’unun gelişiminin devam ettiğini resmen onaylıyordu  . Spider-Man: Homecoming  üçlemesinin arkasındaki yönetmen Jon Watts’ın filmin yönetmenliğini üstlendiğini açıkladı  . Watts şu anda Spider-Man: Homecoming 3’ten sonra ,  Fantastic Four’un piyasaya sürülmesine birkaç yıl geçecek  . Reed Richards, Sue Storm, Johnny Storm ve Ben Grimm’in MCU’ya katılmasıyla ilgili heyecan yine de kontrol edilemez. Bu, hayranların film hakkında olası herhangi bir bilgiyi aramasına neden oldu.

Deadline muhabiri Justin Kroll , Twitter’da proje hakkında küçük bir güncelleme paylaştı. Marvel Studios’un proje hakkında yazarlarla görüşmeye yeni başladığını açıkladı. Henüz Fantastic Four (Fantastik Dörtlü)’nün senaryosunu yazacak yazarı (veya yazarları) bulamadılar ve  şu anda bir senaryo yok. Fantastik Dörtlü’nün yazarının aranması  muhtemelen birkaç ay sürecektir.

Fantastic Four’da bir yazar arayışı  başladığında, Marvel’in aralarından seçim yapabileceği pek çok insan olmalı. Fantastik Dörtlü’ye kendi tonunu ve tarzını vermesine yardımcı olmak için MCU’ya yeni sesler getirebilirler, ancak paylaşılan evrenin bazı gazileri de tekrar çağrılabilir. Chris McKenna ve Erik Sommers, Spider-Man üçlemesi ve  Ant-Man ve The Wasp üzerine yaptıkları çalışmalarla Marvel’ın daha güvenilir yazarlarından biri haline geldi  . Bu, Kaptan Marvel ve  Black Widow yazarı Jac Schaeffer için mükemmel çalışmalarından sonra uğraşacakları yeni bir proje bile olabilir  .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: