Marvel, yayın akışının MCU’nun “yüzde 100 geleceği” olduğunu söylüyor

Kevin Feige, yeni MCU serisinin “filmde bulamayacağınız bir şey” sağlayacağını söylüyor

Marvel Studios başkanı Kevin Feige, MCU’nun geleceğinde yayın yapmanın rolüne ağırlık verdi – ve spoiler: büyük bir rol oynayacak gibi görünüyor. Son Disney Yatırımcı Günü , önümüzdeki birkaç yıl içinde 10 yeni Marvel TV şovu planlarını açıkladığından, bu pek de şaşırtıcı değil .

Feige, Emmy dergisine verdiği son röportajda, “Akış yüzde 100 geleceğin ve tüketicilerin bir şeyler izlemek istediği yer” dedi . “Ve umarım uzun anlatım dizimizi izlemek isteyeceklerdir. WandaVision gibi bir deneyim , bir filmde elde edemeyeceğiniz bir şeydir. Akışta izleyemeyeceğiniz şeyler için filmlere, sinemada bulamayacağınız şeyler için akışa girersiniz. Ve elbette, bir tiyatrodaki her şey sonunda akışa gider. “

Feige ayrıca yaklaşmakta olan uzun biçimli anlatı dizilerinden bir diğeri hakkında bazı ipuçlarını düşürdü: She-Hulk. Şovda baş karakter olarak Orphan Black’den Tatiana Maslany , AKA avukatı Jennifer Walters, Hulk güçlerini kendisinden bir kan nakli yoluyla alan Bruce Banner’ın kuzeni rol alacak. Görünüşe göre, bu “yarım saatlik bir hukuk komedi” olacak ve Marvel Studios’un “daha önce hiç yapmadığı” bir şey olacak.

She-Hulk Dizisinin Başrolü Belli Oldu - Oyungezer Online

Feige’e göre, dizi ilham alacak ve John Byrne’ın karaktere yarı hicivsel bir yaklaşım olan 1980’ler She-Hulk serisine “sadık kalacak” – dördüncü duvar yıkan Marvel kahramanlarından biri oldu. 

Bruce Banner’ın kendisi Tim Roth’un Abomination’la birlikte görünmeye hazırlandığı için dizide Mark Ruffalo’yu görmeyi bekleyebileceğimizi de biliyoruz. Bunun dışında She-Hulk 2022’de gelene kadar beklememiz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: