Millie Bobby Brown, Marvel, DC veya Harry Potter Filmlerini Hiç İzlemediğini Söyledi

Millie Bobby Brown, devasa popülaritesine ve sinemalarda neredeyse her yerde bulunmasına rağmen bir Harry Potter, Marvel veya DC filmi Hiç İzlemediğini Söyledi.

Millie Bobby Brown, 2013 yılında Once Upon a Time in Wonderland’de iki bölümlük bir bölümle genç bir Alice olarak oyunculuğa başladı  . Ertesi yıl Brown, BBC programı Intruders’da ana rol oynadı  ve Grey’s Anatomy, NCIS ve  Modern Family gibi şovlarda birkaç konuk oyuncu olarak yer aldı  .

Brown , 2016 yılında Netflix’in Stranger Things dizisindeki Eleven rolüyle öne çıktı.

Stranger Things’in  oyuncu kadrosu  şu anda dizinin 2022’de büyük olasılıkla yayınlanacak olan uzun ertelenen 4. sezonunda sıkı çalışıyor.

Stranger Things’in  oyuncu kadrosu  şu anda dizinin 2022’de büyük olasılıkla yayınlanacak olan uzun ertelenen 4. sezonunda sıkı çalışıyor. Brown ayrıca iki efsanevi MonsterVerse filmi, Godzilla: King of the Monsters ve son zamanlarda da dahil olmak üzere birçok gişe rekoru kıran filmde rol aldı. 

Millie Bobby Brown,  MTV News’e  hiç bir Marvel, DC veya Harry Potter filmi izlemediğini söyledi.

Şimdiye kadar bir Marvel filmi ve bir DC filmi izlemedim. Daha çok aşk filmleri seviyorum The Notebook gibi filmler.Harry Potter’ı hiç izlemedim. 

O kadar çok arkadaşım var ki bana bakıyor ve ‘Nasıl?’ Diyorlar.

Brown’un bu filmlerden hiçbirini görmemiş olması biraz şaşırtıcı gelebilir. Birleşik Krallık’tan selamlamak, neredeyse bir noktada en az bir Harry Potter  filmi görmüş gibi görünüyor  , ama durum böyle değil. Aynısı, son birkaç yılda gişe rekorları kıran manzaraya hâkim olan hem Marvel Sinematik Evren hem de DC Genişletilmiş Evren filmleri için söylenebilir, özellikle de Brown’ın kariyeri boyunca, özellikle yaklaşan dönemde MCU’ya bağlı olduğu söylentileri var .

Oyuncu ayrıca bir başka gişe rekorları kıran oyun olan Game of Thrones için seçmelere katıldı  , bu televizyonda. Brown rolü alamayınca neredeyse oyunculuğu bırakacaktı , ancak  Stranger Things’te rolü kaprı ve büyük başarılar elde etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: