Netflix, 2020’nin en popüler komedi dizisini açıkladı

EMILY IN PARIS (L to R) LILY COLLINS as EMILY in episode 101 of EMILY IN PARIS Cr. STEPHANIE BRANCHU/NETFLIX © 2020

Netflix, 2020’nin en popüler komedi dizisini açıkladı ve tartışmalı bir dizi. 

Yayıncı, Emily in Paris  ilk ayında Netflix’te 58 milyon kişi tarafından izlendiğini ve onu geçen yıl platformdaki en popüler komedi dizisi haline getirdiğini açıkladı. Komedi draması, Sex in the City’yi yaratmasıyla tanınan Darren Star tarafından yaratıldı. Şovun 1. Sezonu Ekim 2020’de yayınlandı ve Lily Collins, lüks bir Fransız pazarlama şirketine Amerikan bakış açısı sağlamak için Paris’e taşınan 20’li yaşlarında bir Amerikalı olan Emily’yi canlandırıyor. 10 bölümlük yarım saatlik dizide kariyeriyle, yeni arkadaşlıklarıyla ve aşk hayatıyla hokkabazlık yaparken Paris’teki yaşamın zorluklarına uyum sağlarken kültürler çatışıyor.

Bazı Kesim tarafından sevilmemesine rağmen, Emily in Paris , bu yılki Altın Küre’de En İyi TV Şovu – Müzikal veya Komedi dalında aday olmayı başardı, Collins de performansı için bir selam verdi. Altın Küre sunucusu Tina Fey, ödül töreni sırasında gösteride bir kazıya girmeyi bile başardı: “Emily in Paris , En İyi TV Dizisi – Müzikal veya Komedi dalında aday gösterildi ve ben, birincisi, öğrenmek için sabırsızlanıyorum hangisi.”

1. sezonun prömiyerinden bir ay sonra duyurulan 2. sezon, bu hafta Paris’te çekilmeye başladı. Çekimler ayrıca St. Tropez’in yanı sıra Fransa çevresindeki diğer doğrulanmamış noktalarda da gerçekleştirilecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: