Örümcek Adam 3: Çıkış Tarihi, Oyuncu Kadrosu, Fragman ve Daha Fazlası

Spider-Man 3 (artık resmi adı Spider-Man: No Way Home) bu yılın sonlarında sinemalarda olacak. Örümcek Adam 3 muhtemelen yılın en çok beklenen filmlerinden biri ve  tüm zamanların en çok beklenen çizgi roman filmlerinden biri olacak

Spider-Man 3 Çıkış Tarihi

Örümcek Adam 3, salgının sekteye uğradığı birçok filmden biriydi ve piyasaya sürülmesi oldukça sıçradı. Başlangıçta 16 Temmuz 2021 için planlanmıştı, 5 Kasım‘a ertelendi, ardından şu anda bulunduğu 17 Aralık 2021’e ertelendi. 

Örümcek Adam 3 Fragmanı

Örümcek Adam 3 Oyuncuları

Bilindiği üzere Eski Spiderman oyuncularından Tobey Maguire ve Andrew Garfield geri geldikleri bildirilmişti. Ama geri dönenler sadece bunlarla kalmıyor Kirsten Dunst’ın, Emma Stone ile birlikte Gwen Stacy rolünde Mary Jane olarak döneceği bildirildi.

Ancak bu haberlere rağmen Tom Holland , Maguire ve Garfield’ın geri döneceğini yalanladı . “Hayır, hayır, bu filmde görünmeyecekler” dedi. “[Marvel] en büyük bilgiyi benden saklamadığı sürece, ki benden saklayamayacakları kadar büyük bir sır olduğunu düşünüyorum. Ama şimdilik hayır. Örümcek Adam’ın devamı olacak yaptığımız filmler. “

Yine de işlerde bir çoklu evren var gibi görünüyor. Jamie Foxx, The Amazing Spider-Man 2’den sonraki karakter olarak geri dönen Electro’yu canlandıracağını doğruladı . Kötü karakterin MCU versiyonunun, karakterin farklı bir enkarnasyonu olması bekleniyor. Foxx, oyuncu kadrosunu artık silinmiş bir Instagram gönderisinde duyurdu : “Spidey’e geri dönelim! Yeni mucize Spider-Man’in yeni taksitinin bir parçası olmak için çok heyecanlıyım … yeni. Ve bunda mavi olmayacağım !!

Alfred Molina ayrıca en son Spider-Man 2’de Maguire’ın ağdan atan kahraman versiyonuyla karşılaştığı sırada görülen Doktor Ahtapot rolünü de yeniden canlandırıyor . Hatta yeni bir röportajda dijital olarak yaşlanmadığını doğruladı . Sonra JK Simmons , Far From Home’da karakterin alternatif bir versiyonunu oynamış olan J. Jonah Jameson olarak geri dönüyor .

Oyuncu Jess Cagle Show’a “Evet, [Jameson olarak geri döneceğim] kısa cevap bu,” dedi. “Birkaç yıllık bir aradan sonra J. Jonah Jameson için bir gelecek var. Far From Home’un jeneriğinde kalacak kadar bilge olanlar için çok kısa bir süre ortaya çıktı … Kutuda bir tane daha JJJ görünümü var. Duyduğuma göre bir başkası için bir plan var. Bu yüzden umarım JJJ şimdi ve sonsuza kadar devam eder. ”  Netflix dizisinde Matt Murdock / Daredevil’i oynayan Charlie Cox’un da sette görüntülendiği bildirildi . Bütün bunlar nasıl birbirine bağlanacak? Benedict Cumberbatch, Demir Adam’ın yerine Peter’ın akıl hocası olarak Doktor Strange olarak görünecek . Kevin Feige tarafından onaylandığı üzere Spider-Man 3’ün Doctor Strange ve Multiverse of Madness ile bağlantılı olacağını da biliyoruz . Doctor Strange’in devamı, Spider-Man 3’ün ardından Mart 2022’de yayınlanacak.

Çoklu evren spekülasyonu hakkında konuşan Kevin Feige, ComicBook.com’a şunları söyledi : “Bazı şeyler okudum. Her şeyi okuduğumdan emin değilim. Çevrimiçi spekülasyonla ilgili en eğlenceli şey, işimiz söz konusu olduğunda, bazen nasıl yapılamayacağıdır. Daha fazla hedefin dışına çıkmayın ve bazen şok edici bir şekilde yakın oluyor ve bu son birkaç yıldır geçerli. Ama hangisinin her şeyden tüm eğlenceyi alacağını söylemek. “

Bu her iki şekilde de onay değil. Ancak kesin olarak bildiğimiz şey, Spider-Man 3 kadrosunda Homecoming ve Far From Home’dan tanıdık yüzler bekleyebileceğimiz. Zendaya MJ olarak, Jacob Batalon Peter’ın en iyi arkadaşı Ned olarak, Marisa Tomei May Hala olarak geri dönüyor ve Tony Revolori’nin Flash Thompson olarak görünmesi bekleniyor. Phew. Bu büyük bir kadro.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: