Ozark 4. Sezon: Netflix Çıkış Tarihi ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

Ozark , büyük ve ne yazık ki son sezonla 4. sezon için Netflix’e geri dönüyor. Dördüncü sezonla ilgili yeni oyuncular ve neler bekleyebileceğimizi içeren bir dizi bilgiye zaten sahibiz. İşte Netflix Ozark’ın 4. sezonu hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz hakkında en son haberler .

Genellikle Netflix‘teki en iyi şovlar arasında yer alan Ozark , Bill Dubuque ve Mark Williams tarafından oluşturulan bir Netflix Orijinal suç dram dizisidir.

Ozark’ın Haziran 2020’de  Netflix nihayet Ozark’ın dördüncü ve son sezon için geri döneceğini doğruladı . 4. sezonun , ikiye bölüneceği uyarısıyla Ozark’ın son sezonu olacağını doğruladı . Her biri yedi bölüm olmak üzere toplamda 4. sezonu on dört bölüm oluşturacak.

Jason Bateman şunları söyledi:

“Süper boyutlu bir sezon, Byrdes için çok büyük sorunlar anlamına gelir.”

Ve dizi sorumlusu Chris Munday, Netflix’te dizinin sona ermesine izin verdi.

“Netflix, #Ozark’a Byrdes’in efsanesini doğru bir şekilde bitirmesi için daha fazla zaman vermenin önemini anladığından çok mutluyuz.”

OZARK 4.SEZON NE ZAMAN NETFLİX’E GELECEK

‘Ozark’ 4. Sezonu Netflix’te 2021 Sonbahar döneminde yayınlanmasını bekleniliyor.

Ozark’ın dördüncü sezonundan ne bekliyoruz ?

Üçüncü sezon, Ozark’ın patlayıcı bir sezonuydu ve bize dördüncü sezon için düşünmemiz gereken büyük olaylar bıraktı.

Langmore / Snell / KC İttifakı

Ben’in ölümü, Ruth için devenin sırtını ve Byrdes’e olan sadakatini kıran saman oldu. Aileden ayrılmayı ve uzaklaşmayı seçen Ruth, kuzeni Wyatt gibi bunun yerine Snell haşhaş çiftliğinde Darlene’e katıldı. Darlene, Ruth’a günlük üretimi yöneten ve yerinde üretilen er***in dağıtım için Kansas City çetesine ulaşmasını sağlayan bir pozisyon teklif etti.

Sadakatlerini değiştirmek, sonunda Ruth için kolay bir karar oldu, çünkü Darlene, Ruth’un ailesine, Byrdes’in yıllardır yaptığından daha fazla sadakat ve sevgi göstermişti.

Ben’in Ölümünün Etkisi

Ben, üçüncü sezonun başında Ajan Evans tarafından öngörülen joker karakterdi ve varlığı baştan sona kadar hissedildi ve muhtemelen ölmesine rağmen dördüncü sezonda uzun süre hissedilecek.

Byrdes, Navarro’nun sağ kolu oldu

Lagunas kartel saldırısının görüntülerini kullanarak Marty ve Wendy, Navarro ve Lagunas karteli arasındaki savaşı durdurmayı başardılar. Marty ve Wendy savaşı durdurarak ve Navarro’nun ailesinin ve varlıklarının güvenliğini sağlayarak uyuşturucu lordu için değerini kanıtladılar.

Byrdes, nihayetinde Wendy ve Marty’nin gözleri önünde öldürülen Helen’den çok daha değerli olduklarını kanıtladı. Helen, Navarro Karteli içinde çok fazla güce ve etkiye sahipti ve onunla birlikte, resmin dışında, Byrdes’e, büyük olasılıkla Wendy’ye, Helen’in sahip olduğu güçle aynı güce sahip olacağı varsayılabilir

Ozark 4. sezonun oyuncu kadrosu kimler ?

Aşağıdaki oyuncu kadrosunun Ozark’ın dördüncü sezonu için geri döneceği onaylandı:

  • Jason Bateman Marty Byrde olarak
  • Laura Linney Wendy Byrde olarak
  • Charlotte Byrde Sofia Hublitz olarak
  • Skylar Gaertner Jonah Byrde olarak
  • Julia Garner Ruth Langmore olarak
  • Lisa Emery Darlene Snell olarak
  • Charlie Tahan, Wyatt Langmore olarak
  • Üç Langmore Carson Holmes olarak
  • Jessica Frances Dukes, Özel Ajan Maya Miller olarak
  • Felix Solis, Omar Navarro olarak

Tom Pelphrey’in karakterinin ölümü nedeniyle Ben Davis olarak dönüp dönmeyeceği belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: