Robert Kirkman’ın Animasyonlu Süper Kahraman dizisi Invincible (Yenilmez)

Invincible

Sonunda, Amazon’un Invincible’in ilk fragmanı geldi ve hayranlarına Robert Kirkman’ın animasyon serisine ilk izlenimlerini verdi.

Amazon’un yeni dizisi Invincible resmi fragmanı  , hayranlar Robert Kirkman’ın animasyonlu süper kahraman serisine ilk bakışlarını sölüyor.

Kirkman ve Cory Walker, 2003’ten 2018’e kadar 144 sayı içeren orijinal çizgi roman serisini yarattı. 2017’de Seth Rogen, seriyi uzun metrajlı bir filme uyarlamak için imza attı, ancak Amazon, Kirkman’ın yönetici yapımcılığını yapacağını duyurmadan önce çok az ilerleme kaydetti. buna dayalı bir animasyon dizisi . Yenilmez (Invincible) , babasının Omni-Man (JK Simmons) adında dünya dışı bir süper kahraman olduğunu keşfettiğinde hayatı bir döngü içinde olan genç Mark Grayson’un (Steven Yeun) hayatını takip ediyor. Meseleleri daha da karmaşık hale getiren, Mark’ın hala ustalaşmayı öğrendiği kendi büyüyen süper güçleri.

Invincible’daki New York Comic-Con panelinin bir parçası olarak Amazon , animasyon serisinin ilk fragmanını yayınladı  . Fragmanın çoğu, Mark’ın yeteneklerini keşfetmesi ve denemesi üzerine odaklanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: