Sevilen Korku Filmi Chucky’nin TV şovu çıkış tarihi açıklanırken yeni bir fragman yayınlandı

Herkesin favori katil bebeği geri döndü – Chucky TV şovunun ilk uzun fragmanı ve çıkış tarihi var.

Fragman dünya prömiyerini şovun Comic-Con@Home panelinde yaptı ve burada dizinin 12 Ekim’de Syfy’de yayınlanmaya başlayacağı da açıklandı. Gösteri, ölü bir dizinin ruhuna sahip kızıl saçlı bebeği getirecek. katil ekranlarımıza geri dönecek ve serinin televizyona ilk adımını atacak. 

Child’s Play adlı orijinal Chucky filmi 1988’de gösterime girdi. Aynı isimle yeniden çevrimi 2019’da çıktı. Bu iki film arasındaki 31 yılda altı Chucky filmi daha yapıldı. 

Dizi, 2017 filmi Cult of Chucky’nin devamı niteliğindedir ve annesinin ölümünden sonra başa çıkmak için mücadele eden zorba bir genç çocuk olan Jake’i (Zackary Arthur) takip eder. Jake, oyuncak bebek parçalarından heykeller yapan bir sanatçıdır ve Chucky’yi bir bahçe satışında bulduğunda koleksiyonuna eklemek için satın alır. Tabii ki, pastoral banliyö kasabası bir dizi cinayet tarafından vurulduğunda pazarlık ettiğinden biraz daha fazlasını elde eder. 

Don Mancini şovmen ve senarist olarak kadroda ve dizinin ilk bölümünü yönetecek – Mancini tüm Chucky filmlerini yazdı ve ilk yönetmenlik denemesini 2013’ün Curse of Chucky ve Cult of Chucky’yi yönetmeden önce 2004’te Seed of Chucky ile yaptı.

Brad Dourif, cani bebeğin sesi olarak geri dönerken, Alex Vincent, orijinal 1988 filminde Chucky tarafından eziyet edilen ilk çocuk olan Andy rolünü yeniden canlandırıyor. Christine Elise, Andy’nin üvey kız kardeşi Kyle olarak geri dönüyor, Dourif’in kızı Fiona, Nica Pierce olarak geri dönüyor ve Jennifer Tilly, Chucky’nin gelini Tiffany Valentine rolünü tekrarlıyor. Lexa Doig, Devon Sawa, Barbara Alyn Woods, Teo Brione, Alyvia Alyn Lind ve Björgvin Arnarson da dahil olmak üzere seriye yeni katılan birçok oyuncu var. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: