Shazam 2 Mayıs 2021’de Çekime Başlıyor

Shazam! Darla Dudley’in yetişkin formunu canlandıran Fury of the Gods oyuncusu Megan Good, DCEU devam filminin çekimlerinin Mayıs ayında başlayacağını doğruladı.

Meagan Good’a göre Fury of the Gods çekimleri Mayıs ayında başlayacak. Yönetmen David F. Sandberg, ilkShazam! film, gişede ve eleştirmenler arasında büyük bir başarıydı. Film, yetişkin bir süper kahramana (Zachary Levi) dönüşme yeteneği kazanan yetim bir genç olan Asher Angel’ın Billy Batson’unun ilk kez DC’de ilk kez sahneye çıktı. Shazam! ‘In sonunda,Billy doğaüstü yeteneklerini kardeşlerine aktarır ve bu da Yedi Ölümcül Günah ve Dr. Sivana’yı (Mark Strong) alt etmesine yardım eder. Billy’nin filmdeki kardeşlerinden biri, yetişkin versiyonu Good tarafından canlandırılan Faithe Herman’ın iyi huylu Darla Dudley’dir. Hem Herman hem de Good’un yaklaşanShazamiçin döneceği onaylandıdevamı.

Film ilk olarak 4 Nisan 2022’de gösterime girmesi için tüyo verilmişti. Ancak ABD’de COVID-19 salgınının patlak vermesi nedeniyle 4 Kasım 2022’ye ertelendi. Ardından Ekim 2020’de film daha da ertelendi. prömiyer tarihi 2 Haziran 2023’e taşınıyor. Filmin son planlamasından önce, Levi devam filminin 2021’in başlarında çekime başlayacağını söylemişti . Ancak mantıksal olarak, ısrarlı yeniden programlama nedeniyle üretim planları etkilendi ve şimdi filmin bu yaz çekilmeye başlaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: