Spider-Man: No Way Home fragmanın 13 Detayı

Spider-Man: No Way Home fragmanın 13 Detayı Yazıyı tamamen okumadan geçmemenizi öneririm….

Örümcek Adam: Evden Uzakta , Mysterio’nun mesajı sayesinde Spidey’in gerçek kimliğinin – genç Peter Parker’ın – dünyaya ifşa edilmesiyle sona erdi. No Way Home fragmanının gösterdiği gibi, üçlü, MCU’nun Spider-Man üçlemesindeki ikinci filmden birkaç dakika sonra ortaya çıkıyor. Peter’ın Zendaya ile sokakta sallandığını ve havlayan bir kalabalıktan uzaklaşmak için kaşındığını görebilirsiniz. No Way Home, görünüşe göre, saklanmaya başlamadan önce Peter’ın kaçışıyla açılacak. Bu fragmanın daha sonra gösterdiği gibi, sonunda okul hayatına geri döndü.

J. Jonah Jameson’ın dönüşü

Sam Raimi’nin Örümcek Adam üçlemesinde göründükten sonra, aktör JK Simmons, Örümcek’in gerçek kimliği hakkında bilgi vermek için Far From Home’un jenerik sonrası sahnesine geri döndü.

Onu ayrıca No Way Home fragmanında da “Örümcek Adam aslında Peter Parker” dediğini duyabilirsiniz. Bu Far From Home’dan bir replik değil, yani ihtiyacımız olursa diye, J. Jonah Jameson’ın No Way Home’da resmi olarak itibarlı bir kapasiteye geri döndüğünün teyidi.

Peter Parker kelepçeli

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Pete’in büyük sırrı – ve Mysterio’nun ‘cinayetini’ çerçevelemesi – onu kanunla sıcak suya indirir. Parker, bir sahnede, muhtemelen sorgulanmak üzere bir polis karakolunda, kelepçeli ve bir masaya zincirlenmiş olarak görülüyor.

Bu ciddi bir yanlış yönlendirme değilse, fragman filmin kronolojisini biraz birleştirmemize izin veriyor: Peter Parker kaçıyor, Peter Parker gözaltına alındı ​​ve herhangi bir nedenle Peter Parker hatasız kurtuluyor. Niye ya? Tanrı’dan korkan bir avukatla biraz ilgisi olabilir.

Matt Murdock (Daredevil) mı?

MCU hayranlarının kıllı bir kola takılacağına güvenin – ancak burada haklı oldukları bir nokta olabilir. Kıllı uzuv, uzun zamandır Spider-Man: No Way Home’daki bir görünümle bağlantılı olan Matt Murdock oyuncusu Charlie Cox’a ait olabilir.

Beyaz gömlek, çizgili kravat ve kıvrılmış kollar, Murdock’un Netflix’in Daredevil serisinde hukuk uygularken nasıl göründüğüne ürkütücü bir şekilde benziyor.

Jüri bu konuda hala kararsız – biraz daha ikna edici kanıt sağlamak için ikinci bir fragmanı beklememiz gerekecek.

Flash Thompson’ın yeni görünümü

Peter Parker’ın sınıf arkadaşı Flash da fragmanda yer alıyor. Okula yürürken Zendaya’nın arkasında görülebilir ve şimdi sarı saçları var. Bu, onun çizgi romandaki karşılığıyla aynı doğrultudadır ve Spidey’in mega hayranının şimdi ironik bir şekilde Peter Parker’ın tarafını tuttuğunu gösterir.

Geri dönen konumlar (ve No Way Home’un zaman çizelgesindeki yeri hakkında bir ipucu)

Bunu kaçırmadığına eminiz: Sanctum Sanctorum geri döndü. Avengers: Infinity War’da Hulk çatıya çarptıktan sonra Doctor Strange’in evi hala daha kötü görünüyor . Bu yüzden her yerde kar var – ve ayrıca filmin kısmen 2024 sonbahar ve kış aylarında, Cadılar Bayramı’ndan karlı mevsime kadar geçmesini öneriyor. Bu , bu yılın başlarında çekilen Noel temalı set fotoğrafları ile destekleniyor .

Midtown High, MCU Spidey hayranları için tanıdık bir yer olarak geri döndü gibi görünüyor. Snap sayesinde Peter, Ned ve MJ hala çalışmalarını bitirmek zorunda. Ayrıca Tom Holland’ın gencinin sonsuza kadar saklanmaktan memnun olmadığını da kanıtlıyor. Okul yılı boyunca şüphe duymadan önce normale dönmek için elinden geleni yapıyor.

Doctor Strange’in nesi var?

Yüce Büyücü’de bir şeyler ters gidiyor. Pervasız, tehditkar görünüyor ve uzay ve zamanla oynuyor – ki bu büyük bir hayır-hayır.

Bir teori, Mephisto’nun Strange şeklini aldığını zaten düşünüyor. Başka olasılıklar da var, yani bunun daha karanlık bir Garip Varyant olması (potansiyel olarak What If…?’ın ilk fragmanlarında görülen) veya inanılmaz derecede karmaşık bir Mysterio projeksiyonu. Durum ne olursa olsun, Doctor Strange’in her zamanki gibi olmadığı açık .

Çoklu evren çatladı

Wanda, Darkhold’u incelerken ‘çocuklarının’ seslerini duyduktan sonra WandaVision’da başladı. Daha sonra Sylvie, Loki’deki Kutsal Zaman Çizelgesi’ni ayırdı. Şimdi, Doktor Strange’in büyüsü işi tamamen bitirmiş olabilir. Çoklu evren ikiye bölündü ve ondan neyin yuvarlanacağını kim bilebilir? Her iki durumda da, kahramanların (ve kötü adamların) bir dizi alternatif versiyonunun büyük bir şekilde etkileşime girmesi için açık sezon. No Way Home’dan sonraki sıra? Çılgınlığın Çoklu Evreni. Bu, Multiverse Saga’nın sadece başlangıcı olabilir.

Spidey’in yeni kostümüne ilk bakış

Siyah-altın rengi takım Maskesiz bir Peter Parker, yeni takım elbiseyi giyerken bir binanın içinden koşarken görülüyor. Önceki raporlar, Pete’in kullanması için bazı sihir tabanlı güçlere sahip olabileceğini gösteriyor, ancak henüz herhangi bir düzeltmeli yükseltme belirtisi yok.

Kutuda ne var?

Örümcek Adam, Doctor Strange tarafından o kadar sert bir şekilde vurulur ki, astral bir projeksiyon haline gelir. Bu başlı başına oldukça ilgi çekici, ancak web kafasının tuttuğu şey daha fazla ilgi çekici olabilir.

Örümcek Adam tuhaf bir kutu şeklinde eser taşıyor. Belki de Sanctum Sanctorum’dan çaldığı bir şeydir ya da çoklu evrenin parçalarını tekrar bir araya getirmenin anahtarıdır. Ancak bu, Strange ve Spidey’i bir çarpışma rotasına sokan bir şey – bu da muhtemelen duvar tarayıcısının üstesinden gelemeyeceği kadar güçlü olduğunu ima ediyor.

Hogan geri döndü

Jon Favreau’nun bir zamanlar Tony Stark’ın Güvenlik Şefi, üçüncü Spider-Man filmi için geri döndü. Hogan burada pek de mutlu görünmüyor: Etrafı silahlı adamlardan oluşan bir orduyla çevrili. 

Geri dönen her kötü adam (şimdiye kadar)

Alfred Molina’nın Doktor Ahtapot’u buradaki en büyük isim – ama diğerlerini gördünüz mü? Willem Dafoe’nun Green Goblin’i, kendine özgü balkabağı bombaları bir araca doğru yuvarlanırken kahkahaları duyulabilirken, yıldırım ve kum kombinasyonu, Jamie Foxx’un Electro ve Spider-Man 3’teki Sandman’in No Way Home’da olduğunu ima ediyor. Bir sahnede Tom Holland’ın arkasındaki cama sıçrayan Kertenkele’yi atın ve görünüşe göre kesinlikle gerçek bir katilin Örümcek Adam kötü adamlarıyla dolu bir film olacak. Masada görünen beş kötü adamla, bir adım daha ileri gidebilir ve süper kötüler grubu The Sinister Six’in oluşumunu gösterebilir.

Yeni bir karakter

Ama herkes tanıdık değil. 2:36’da, bir arabanın arka koltuğunda oturan gizemli bir kadın görebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: