Stranger Things 4. sezon: Çıkış Tarihi, Teorileri, Fragmanı Ve Daha Fazlası

Stranger Things 4. sezon yolda, ancak salgın ilerlemesini önemli ölçüde yavaşlattı. Sezon 3, 2019’da geri döndü, bu da hepimizin Netflix’in 80’lerin korku serisindeki dördüncü sezonu sabırsızlıkla beklediğimiz anlamına geliyor. Hepimizi şaşırtan şeylerden biri, Şef Hopper’ın nasıl hala hayatta olduğudur – ancak henüz bir yanıt almak için bir süre daha bekliyor olabiliriz.

Mike Wheeler’ı oynayan Finn Wolfhard, geçtiğimiz günlerde 4. sezonun 2022’de geleceğini öne sürerken, Dustin’i oynayan Gaten Matarazzo, pandemik film çekimleri nedeniyle dizinin ne zaman yayınlanacağını tahmin etmenin zor olduğunu söyledi. Şu anda bir çıkış tarihi yok, ancak bir teaser var ve daha fazlasını ne zaman görebileceğimizi tahmin etmek için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Ayrıca, 4. sezonun şimdiye kadarki en karanlık olmasını bekleyebileceğimiz bölüm başlıkları ve birçok ipucu var. 

Stranger Things 4. sezon çıkış tarihi ertelendi

Netflix, Stranger Things 4. sezonun resmi çıkış tarihini hiçbir zaman açıklamazken, Hopper’ı oynayan David Harbour serinin “erken çıkması gerektiğini [2021]” ancak ertelendiğini söyledi.

Gecikmenin nedeni? Koronavirüs salgını, Stranger Things 4. sezonu da dahil olmak üzere birçok film ve TV şovunu çekemedi. Gerçekten de Netflix , The Witcher 2. sezon gibi merakla beklenen diğer şovların çekimlerini durdurdu . Stranger Things Twitter hesabı sayesinde, kısa süre içinde gösterinin tekrar çekildiğine dair bir haber aldık. Sosyal medyada bir çekim tahtası ve bir saatin yer aldığı teaser görüntüsü var.

Stranger Things 4. sezon çekimleri, Netflix ve Duffer Brothers tarafından onaylandığı üzere COVID-19’un patlak vermesinden önce başlamıştı. Nisan 2018’de bir Temmuz 2019 lansmanı için 3. sezonun kameraların önüne geçtiği düşünüldüğünde, 15 aylık benzer bir prodüksiyon programı, yeni sezonun Mayıs veya Haziran 2021 civarında yayınlanacaktı.

Stranger Things oyuncularından Finn Wolfhard (Mike Wheeler) : “Umarım önümüzdeki yıl bir ara çıkmalı .” O halde 2022 çıkış tarihi muhtemel görünüyor. dedi.

Stranger Things 4. sezon, önceki sezonlarda olduğu gibi önemli bir tarihe yayınlanmak istiyorsa, belki de 2022 Yeni Yıl Günü bir seçenek olabilir mi? Netflix’ten resmi bir yorum gelmedi, ancak çıkış tarihinin yakında açıklanmasını bekliyoruz.

Stranger Things 4. sezon fragmanı

Stranger Things 4. sezon bölüm sayısı ve başlıkları

Stranger Things 4. sezonun sekiz bölüm uzunluğunda olacağını ve bu da 1. ve 3. sezonla tutarlı olacağını, ancak 2. sezonun arkasında bir bölüm olacağını duyurdu.

Bir tweet’te, dokuz senaryo birbirinin üzerine yığılmış olarak gösterildi . Nancy’yi canlandıran Natalie Dyer, o zamandan beri bunu doğruladı ve çekimlerdeki gecikmenin senaristlerin filme başlamadan önce her şeyi bitirmesine izin verdiğini söyledi – bu normalde olmaz bir şey. 

Daha ilginç olanı, birinci bölümün başlığıdır. Evet, Stranger Things 4. sezon prömiyerinin adıyla ilgili teyit aldık, hepsi dizinin resmi yazarları Twitter hesabı sayesinde. Bölüm “Cehennem Ateşi Kulübü” başlıklı ve resmin yanında bir mesaj yazıyor: “Yeni üyeler mi arıyorsunuz … var mısınız?”

Hellfire Club, X-Men: First Class’taki büyük ekran da dahil olmak üzere defalarca X-Men ile karşı karşıya gelen bir grup kötü adamdır  . Bu filmde Cehennem Ateşi Kulübü’nü Kevin Bacon’un canlandırdığı Sebastian Shaw yönetiyor. Elbette, Stranger Things çocukları bu filmi izlemeyecekler, ancak çizgi romanları okumuş olacaklar. Dünya olaylarını kendi çıkarları için manipüle etmek isteyen varlıklı ve nüfuzlu kişilerle dolu Hellfire Club, 1980 çizgi romanı Uncanny X-Men # 129’da giriş yaptı. 

Bu arada, ikinci ve üçüncü bölümlerin başlıkları da ortaya çıktı, ancak hakkında spekülasyon yapılacak daha az şey var. Önce “Tick Tok Mr Clock” gelir, ardından “Kaybettiğinizi Ertelersiniz” geliyor. 

Stranger Things 4. sezon son olmayacak

Korkmayın, Stranger Things hayranları: 4. sezon son olmayacak Şovmen Ross Duffer, The Hollywood Muhabirine“4. sezon son olmayacak” dedi. “Sonun ne olduğunu biliyoruz ve ne zaman olduğunu biliyoruz. [Koronavirüs salgını] bize ileriye bakmamız, gösteri için en iyi olanı bulmamız için zaman verdi. Bunu doldurmaya başlamak, bize bu hikayeyi ne kadar süreyle anlatmamız gerektiğine dair daha iyi bir fikir verdi. “

Stranger Things 4. sezon şimdiye kadarki en korkunç ve en büyük sezon olacak

Steve Harrington’ı canlandıran Joe Keery, Stranger Things 4. sezon hakkında bize çok şey anlattı “Sanırım bu yıl – ve bunu her yıl söylediğimi biliyorum – ama bu kesinlikle önceki yıllardan çok daha korkutucu olacak, çünkü geçen yıl oldukça karanlıktı.”

Ayrıca Finn Wolfhard  bu sezonun daha karanlık olacağını söyledi: “Her sezon daha karanlık oluyor. Gerçekten, 3. sezonda ‘Bu şimdiye kadarki en karanlık sezon’ dedim. ‘, tıpkı patlayan fareler gibi. Ama gerçekten, sezon 4, şimdiye kadarki en karanlık sezon. ” Şöyle ekledi: “Her yıl daha da büyüyor. Her yıl daha komik, daha karanlık ve daha üzücü oluyor ve her şey. Her yıl onu güçlendiriyorlar.”

Çoğu Stranger Things oyuncuları ve dizi ekibi bu sezonun en korkunç sezon olacağını söylüyor.

Stranger Things 4. sezon konusu

3. sezonda kilit bir rol oynayan (ve 4. sezonda sıradan bir oyuncu kadrosuna atanan ) Rusça konuşan komplo teorisyeni Murray Bauman, Hopper’ın nerede olduğu hakkında bir şeyler bildiğini ve önemli bir rol oynayabileceğini ima etti.

4. sezonun Breaking Bad, Better Call Saul ve belli başlı bir komplo teorisine ev sahipliği yapan New Mexico’da çekileceğini belirtti .

Netflix’ten Momita SenGupta, New Mexico’da çekim yapma kararı hakkında “Şov Atlanta’nın ötesine ilk kez seyahat edecek” dedi ve hareketin şovun “her zamankinden daha büyük, daha cesur ve daha karmaşık” olacağı anlamına geleceğini vaat etti.

Öyleyse, Stranger Things neden yükseliyor? Neredeyse kesinlikle spoyler ile ilgili. New Mexico sahneleri sorulduğunda, “Size bunu söyleseydim, Tanık Koruma Programında kaybolurum,” dedi. Bununla birlikte, UFO tarihini bilenleriniz New Mexico’daki en az bir ilgi alanına işaret edebilir: Roswell, burada uzaylıların kanıtlarının 1947’de görüldüğü bildirildi. Olay, 1970’lerin sonu – 1980’lerin başında önem kazandı. Belki Bauman keşfe çıkacak?

Stranger Things 4. sezonun, Eleven’ın telekinetik güçlerinin onu terk etmesiyle nasıl başa çıktığını ve ayrıca yeni (henüz ortaya çıkmamış) bir kasabada Byers’la birlikte yaşayan Hopper’dan sonraki hayatla nasıl başa çıktığını keşfetmesini bekleyin. Stranger Things 4. sezonun Eleven, Joyce, Jonathan ve Will’i bir noktada Hawkins’e geri getirmenin bir yolunu bulacağından oldukça emin olsak da, Noah Schnapp (Will’i oynayan) Entertainment Tonight ile yaptığı bir röportajda hikayenin Onunla yeni bir yerde bağlantı kurun: “Herkesten ayrı bir hikayem olabileceğini biliyorum, bu yüzden başka bir yerde filme çekiyor olabiliriz.”  Ross Duffer, Entertainment Weekly’de bu fikri yinelemiş görünüyordu: “Bence [yeni sezonda] gerçekleşecek en büyük şey, özel efektler açısından ölçek açısından değil, biraz açılacağı olacak. ancak olay örgüsünün Hawkins dışındaki alanlara girmesine izin verme açısından açılım. ” “Hawkins dışındaki alanlar”, Byers’ın yeni evi veya mümkün olduğu kadar Sovyetler Birliği’ne daha fazla seyahat anlamına gelebilir – Starcourt Alışveriş Merkezi’nin altındaki o devasa üssü inşa etme çabasına girdikten sonra, Komünist güçlerin yakın zamanda ortadan kaybolma ihtimali çok düşük. . Hatta Duffer, Upside Down’ın gizemli dünyasına bile atıfta bulunuyor olabilir – üç mevsim boyunca orada çok az zaman geçirdik ve onun hakkında daha da az şey biliyoruz.Lucas’ı oynayan Caleb McLaughlin, “Upside Down’ın ne olduğunu gerçekten kimse bilmiyor, sadece Demogorgons ve Mind Flayer gibi ondan ne geldiğini biliyoruz,” dedi  . Dünyamız o kadar büyük ki Demodoglar, Demogorgons ve Mind Flayers’dan daha fazlası var, bu yüzden kimse gerçekten bilmiyor. “

Belki Duffers bile değil, öyle görünüyor ki Levy, Haziran ayında SFX’e hemen itiraf etti, “gerçekten kapsamlı bir yol haritasını takip etmiyoruz. Her yıl bizi o anda ilgilendiren şeyleri keşfetmeye başlıyoruz ve bu, her şeyi planlamadığımız anlamına geliyor. “Ross Duffer, Temmuz ayında Entertainment Weekly’ye “[Stranger Things 4. sezon hakkında] pek bir şey bilmiyoruz, ancak büyük geniş vuruşların çoğunu biliyoruz” dedi. “İkinci sezonun sonunda, Billy [Hargrove] hakkında bir şeyler biliyorduk. Rusların içeri gireceğini biliyorduk. Alışveriş merkezini falan bilmiyorduk, ama yine, bu büyük geniş vuruşları biliyoruz. 4. sezonda olduğumuz yer burasıdır. Büyük geniş vuruşlarımız var. Şimdi ayrıntılardaki bu satırları doldurmakla ilgili. Potansiyel olarak nereye gideceği konusunda oldukça heyecanlıyız. Bu sezondan çok daha farklı hissettirecek. Ama bence yapılacak doğru şey bu ve heyecan verici olacağını düşünüyorum. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: