Stranger Things Yapımcısı Kardeş Bir Yan Dizi Gelebileceğini Söyledi !

Stranger Things’in baş yapımcısı Shawn Levy, dizinin sonu ve yan ürünler için bir şans olup olmadığı hakkında konuştu.

“Sonunu görüyorum. Bir plan var ve bu da 4. Sezonun ne zaman çıkacağına dair bir fikir edinmez değil, çok yakında paylaşılacak. Bunu söyleyebilirim. Hayır, biz ilerledikçe birileri uyduruyor ve eğer istersen bir oyun sonu var.”

Bu, Stranger Things’in finaline ne kadar yakın olduğumuza dair pek bir işaret vermese de, görünüşe göre Levy kalıcı bir son anlamına gelmiyor, çünkü nostaljik bilimkurgu şovunun yan ürünleri olasılığından da bahsetti. .

“Açıklığa kavuşturulan şeyin, bunun açıkça bir destek direği olduğu, muhtemelen Netflix tarihindeki destek amaçlı franchise olduğunu söyleyebilirim. Belli ki diğer bazı şovlar evrimlerinde kilit rol oynadı, ancak yayında olduğumuz zaman içinde 196 milyon izleyiciyle Stranger Things, bu çok fazla hane. Ve bu Netflix hizmetinde benzersizdir. Açıkça ortaya konan şey, herhangi bir dal, herhangi bir başka yineleme formatı veya franchise, karakterler, mitoloji için bir ilgi ve gerçek bir doymak bilmez iştah olduğudur. Ve kesinlikle bu konuşmalar neredeyse hiç gelişmedi, ama aynı zamanda varolmayan da değiller.”

Bu nedenle, henüz somut planlar yok gibi görünse de , gelecekte başka bir proje bekleyebiliriz gibi görünüyor . Şimdilik, Stranger Things 4. sezon için bekleme devam ediyor – pandemi işleri yavaşlattı, bu da 2022 çıkış tarihinin muhtemel göründüğü anlamına geliyor.

Henüz yeni dizi hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak dört yeni oyuncu duyuruldu ve bir spoiler set fotoğrafı Eleven’ın kendisini ciddi bir belada bulacağını gösteriyor. Hawkins Ulusal Laboratuvarı’nı içeren kısa, uğursuz bir teaser da var . 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: