Stranger Things’in 4. Sezon Çekimleri Corona Virüsü Nedeniyle İptal Edildi

ABD Başkanı Donald Trump’ın açıkladığı OHAL kararının ardından Netflix, Stranger Things dahil birçok yapımının çekimlerini iptal etti. Netflix’in yanı sıra Warner Bros ve diğer sektörlerden de birçok şirketten aynı haberler geldi.

Netflix’in bilim kurgu / korku türündeki sevilen yapımı Stranger Things, bugüne kadar milyonlarca kişinin gönlünde taht kurdu. Netflix, önümüze sunduğu toplam 3 sezonda yer alan her bölümle birlikte dizinin gidişatını daha da merak edilecek şekilde değiştirdi.

Stranger Things’in yayınlanan son sezonu olan 3. sezonun sona ermesiyle birlikte herkesin kafasında soru işaretleri oluştu. İzleyiciler, dizide sevdiğimiz karakterler hakkında birçok soru sormalarına rağmen bu soruların cevaplarını ancak 4. sezon ile birlikte alabileceklerdi. Ama 4.sezon için biraz daha beklemek zorunda kalacağız 🙁

ABD ve Kanada’da en az iki hafta süreyle tüm yapımlarının çekimini iptal eden Netflix’in yanı sıra benzer bir hamle de Warner Bros.’tan geldi. Warner Bros, 70’ten fazla televizyon dizisi ve filminin çekimlerini iptal etme kararı aldı. Bununla birlikte tüm TV şovları ve dizileri de ABD’de iptal edildi.ABD’de yaşanan son gelişmelerden tüm sektörler etkilendi.

KAYNAK : www.webtekno.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: