The Boys 3. sezon: Çıkış Tarihi, Oyuncular, Hikaye Ve Bildiğimiz Diğer Her Şey

 Dizinin henüz ne zaman geleceğini bilmesek de, iyi haber şu ki üçüncü sezon çekiliyor, bu yüzden hala Billy Butcher ve diğerlerini görme umudu var. Amazon Prime’ın popüler süper kahraman şovunun ikinci sezonu, sonraki bölümlerde tamamlanması gereken tonlarca ilgi çekici, sarkan olay örgüsüyle büyük bir uçurumda sona erdi. Hughie, kafaları patlatmada usta olduğunu kanıtlayan Victoria Neuman ile yeni işinde hayatta kalacak mı? Sezon finalinin ifşasından sonra Homelander nasıl tepki verecek? Ve Stormfront – biraz gevrek – bir geri dönüş yapacak mı?

Henüz onaylanmış bir çıkış tarihimiz olmasa da, The Boys‘u tekrar ne zaman göreceğimizi tahmin etmek için elimizden gelenin en iyisini yaptık ve ilerleyen olay örgüsünden neler bekleyebileceğimizi ayrıntılı olarak açıkladık. The Boys 3. sezon hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şeyi kontrol etmek için yazımızı okumaya devam edin.

The Boys 3. sezon çıkış tarihi: çekimler başladı, bu nedenle 2022’de yayınlanmasını bekleyin

The Boys 3. sezon çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak bu, ne zaman ineceği konusunda hiçbir fikrimiz olmadığı anlamına gelmez. .

Çünkü The Boys 3. sezon çekime başladı. Yaratıcı Eric Kripke ve Karl Urban , Şubat ayında Toronto’da çekime giderken kendi fotoğraflarını paylaştı .

Tüm bunlar The Boys 3. sezon çıkış tarihi için ne anlama geliyor? Geçmiş sezonların önceki çekim programlarını ve bunların gerçek yayın tarihlerini nasıl sıraladıklarını hesaba katmak, (umarım) oldukça doğru bir yayın penceresi oluşturmamıza yardımcı olur.

The Boys 1. sezonu Mayıs 2018’de çekime başladı ve Ekim 2018’de sona erdi ve sonunda Temmuz 2019’da yayınlandı – dokuz aylık bir boşluk. Bu arada The Boys 2. sezonu Temmuz 2019’dan Kasım 2019’a kadar çekildi ve Eylül 2020’de Amazon Prime’da yayınlandı – 10 ay sonra bir boşluk. Çekimler sorunsuz bir şekilde devam ederse , bu The Boys 3. sezonun çıkış tarihinin 2021’in sonlarına geleceği anlamına gelebilir. Yine de önceki sezonlara benzer bir model izliyorsak, herkese biraz zaman vermek için 2022’nin ilk birkaç ayında gelebilir.

The Boys 3. sezon oyuncuları: Kim yeni, kim kalıyor ve kim ayrılıyor olabilir?

The Boys 2. sezon finali , The Boys 3. sezon kadrosunun sarsıldığı anlamına geliyor. Kasap (Karl Urban), Hughie (Jack Quaid), Frenchie (Tomer Capon), Anne Sütü (Laz Alonso) ve Kimiko (Karen Fukuhara) geri dönmelidir. İşlerin Supe tarafında, Yedi’yi oluşturan Homelander (Antony Starr), Maeve (Dominique McElligott), Starlight (Erin Moriarty), A-Train (Jessie Usher) ve Black Noir (Nathan Mitchell) var. The Deep (Chace Crawford) da muhtemelen ortalıkta dolanıyor. Vought CEO’su Stan Edgar’ın (Giancarlo Esposito), eğer oyuncunun programı izin veriyorsa, bir avuç görünüşe sahip olmasını bekleyin. Bunun dışında en büyük isim Claudia Doumit’in Kongre Üyesi Victoria Neuman’dır. Kafa patlayan saldırıların arkasında olduğu ortaya çıktıktan sonra , üçüncü sezonun ana odağı olacağı açık. Kafa patlamalarından bahseden kaçış Sage Grove hastası Cindy artık serbest ve “her zamanki kadar tehlikeli”. Muhtemelen The Boys 3. sezonda yer alacaktır.

Oyuncu kadrosuna onaylanmış yeni bir ekleme, esasen Kaptan Amerika’ya çarpık bir yaklaşım olan bir Supe olan Soldier Boy’dur. Supernatural yıldızı Jensen Ackles tarafından oynanacak. Eric Kripke, karakteri “ilk Süper Kahraman, role çok fazla mizah, acayip ve tehlike getirecek” olarak tanımlıyor. Kripke ayrıca TV Rehberi’ne Soldier Boy’un Stormfront ile sürpriz bir bağlantısı olduğunu söyledi . Comic Book ayrıca Ackles’ın The Boys filminin çekimleri için karantina sırasında yeni saç stilinin bir resmini paylaştığını da bildirdi – eğer bu şov içinse, çizgi romanda daha kısa saçları olan Soldier Boy için bir stil sarsıntısı. Ayrıca Katia Winter’ın 3. sezona katıldığını ve rolü resmi olarak onaylanmamasına rağmen, çizgi romanda Vought ile birlikte çalışan Rus gangster Little Nina’yı oynayabileceğini belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: