The Falcon and the Winter Soldier , gelecekteki en az üç Marvel projesine bağlanacak

Falcon ve The Winter Soldier bu karakterlerin sonu olmayacak

Falcon ve The Winter Soldier tek seferlik olmayacak – en azından Disney Plus serisindeki bazı karakterler için. Marvel 4. Aşama giriş doğrudan baş yazar Malcolm Spellman göre birden yaklaşan MCU projelerine içine öncü olacaktır.

Spellman, EW ile yaptığı röportajda ayrıntılar sunma konusunda isteksiz olsa da, Falcon ve The Winter Soldier’ın gelecekteki MCU yapımları hakkında şunları söyledi: “Hakkında konuşmama izin verilmeyen üç tane düşünebilirim.”

Peki hangi üç? Marvel, spoiler ve sırlar mahzenini açmadıkça, yakın zamanda bulamayacağız, ancak bir avuç olası olasılık var.

Biri Zırh Savaşları serisi olabilir. Endgame sonrası bir dünyada James ‘Rhodey’ Rhodes’u (Don Cheadle) takip edecek olan gösteri, Cheadle’ın Falcon ve The Winter Soldier’da rol alacağını görünüşte şımarttıktan sonra iyiliğe geri dönebilir .

Disney Plus’taki diğer yeni Marvel TV şovlarının içinde Rhodey olmayan ayrı caddeler de var . Son Loki fragmanları , Yaramazlık Tanrısının çeşitli zaman akışlarında dolaştığını gördü ve çok uzaklaşırsa Sam ve Bucky’nin kapılarına inebilirdi.

Daha sonra, başka bir temelli macera olan Hawkeye ve fangirl karakterine sadık kalması için en az bir süper kahraman akıl hocasına ihtiyaç duyan Bayan Marvel, şansın dışında. Emily VanCamp’ın bu Mart ayında Sharon Carter olarak dönüşü ve Secret Invasion’da rol alan SHIELD ve Nick Fury ile olan bağları göz önüne alındığında, Seçenekelerimiz belli oluyor

Şimdilik bunlar başka bir zamanın hikayeleri. Ancak, gişe hasılatı abileri gibi, Disney Plus’taki MCU’nun da her filmi çılgınca popüler yapan ‘her şey bağlantılı’ yaklaşımını benimsediğini bilmek cesaret verici. WandaVision , Doctor Strange devam filmine öncülük ediyor ve şimdi, Falcon ve The Winter Soldier muhtemelen kanatlarını daha da genişletecek. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: