The Falcon and the Winter Soldier’ın ilk tepkileri geldi

Falcon ve Winter Soldier’ın ilk tepkileri geldi, seçkin endüstri üyelerine ilk bölüme erişim verildiği için şimdiye kadar gördüklerimiz kesinlikle umut verici. 

19 Mart’ta Disney Plus’ta başlayacak dizi, Kaptan Amerika sonrası bir dünyada gezinirken Sam Wilson ve Bucky Barnes’ı konu alınacak . Fandango editörü Erik Davis’e göre ilk bölüm, Falcon Kaptan Amerika’nın yerine geçme fikriyle başa çıkarken, “başlangıçta daha kasvetli ve dramatik”. Ancak bu kasvetli ton, “iyi bir dövüş ve hikaye karışımı” ile “şimdiye kadar gördüğümüz en iyi Falcon aksiyonu” na dönecek.

İlk bölüm #TheFalconAndWinterSoldier
MCU için bir başka büyük adımdır. Aksiyon çok etkileyici ve TV’ye geçişte hiçbir şey kaybetmiyor. Dizi tonu ‘Captain America: The Winter Soldier’dan geliyor ve sizi daha fazlasını istemeye bırakıyor!
FALCON AND THE WINTER SOLDIER’ın ilk bölümünü izledim. Çok uzak çok iyi? Bir bölümden sonra söylemek zor ama ben büyük bir Falcon hayranıyım, bu yüzden bunun var olmasına sevindim. Ayrıca ortaya çıkan bir karakter var, “Ohhhh, öyleyse bu dizi bununla ilgili” anı.

Birkaç izleyici, bölümü “sağlam” olarak nitelendirdi ve WandaVision tarafından benimsenen daha dışarıda yaklaşımından oldukça uzaklaşıldı , bu da Wanda ve Vision’ın sınırlı dizisinin son bölümleri gibi hissettiren bir dizi alacağımızı gösteriyor. Murphy’nin Multiverse yaratıcısı Charles Murphy , The Falcon and the Winter Soldier’ın ilk bölümünün serinin fragmanları sayesinde beklediğimiz “büyük, içgüdüsel aksiyon” ürettiğini ve aynı zamanda “onu] ürperten birkaç karakter anı verdiğini yazıyor. . ” Kesinlikle Marvel anlarıyla dolu olacak gibi geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: