The Umbrella Academy 3. sezon: çıkış tarihi ve olay örgüsü

The Umbrella Academy 3. sezon hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Umbrella Academy 3. sezon önümüze geliyor, ancak yeni bölümlerin Netflix’e tam olarak ne zaman geleceği henüz belli değil. Vanya oyuncusu Elliot Page sayesinde, 3. sezonun çekildiğini biliyoruz, bu da çıkış tarihini öğrenmek için muhtemelen daha uzun süre bekleyebileceğimiz anlamına geliyor. Bununla birlikte, yeni sezon hakkında öğrenecek daha çok şey var.

Süper kahraman şovunun 3. sezonu hakkında bilinmesi gereken her şeyi bir araya getirdik, ne zaman bir fragman alacağımıza ve yeni bölümleri Netflix’te ne zaman izleyebileceğimize dair en iyi tahminimiz de dahil. Ayrıca, yeni duyurulan bölüm başlıkları hakkında bilgi sahibi olduk. Bu yüzden, The Umbrella Academy 3. sezon hakkında şu ana kadar bildiklerimizi öğrenmek için ilerleyin.

The Umbrella Academy 3. sezon: çıkış tarihi

Netflix, prodüksiyonun Şubat 2021’de başlayacağını onayladı ve Elliot Page , o ay Instagram’a bir gönderi paylaştı ve sete geri döndüğünü açıkladı. 2. Sezon Nisan 2019’da duyuruldu ve Temmuz 2020’de yayınlanmaya başladı, bu nedenle aynı zaman ölçeğini kullanarak The Umbrella Academy 3. sezonunun Şubat 2022’de düşebileceğini tahmin edebiliriz. Ancak henüz hiçbir şey açıklanmadı.

Ne zaman öğrenebileceğimize gelince , 2. sezonun çıkış tarihi Mayıs 2020’de açıklandı, yani sezon galasından sadece iki ay önce. Yine aynı zaman ölçeğini kullanırsak bu, Aralık 2021’e dikkat etmemiz gerektiği anlamına gelir. 

Umbrella Academy 3. sezon fragmanı: Ne zaman gelir?

2. sezon fragmanı , sezon başlamadan üç haftadan biraz daha uzun bir süre önce yayınlandı, bu nedenle 3. sezonun ilk gizli bakışı için bir süre beklememiz gerekebilir gibi görünüyor – potansiyel olarak 2022’ye kadar. Ancak, Şemsiye Akademisi 2. sezon, Netflix’in en çok izlenenlerinden biriydi. -popüler şovlar, bu nedenle yayıncı ivmeyi korumak için bir teaser’ı daha erken yayınlayabilir. 

The Umbrella Academy 3. sezon konusu

2. Sezon, ana çetenin bir kez daha dünyayı kurtarmayı başarmasıyla sona erdi. Ancak 60’lardan 2019’a dönmeyi başarmış olsalar da işler değişti. Reginald, Umbrella Academy’yi kurmak yerine, en sonunda tanıtılan yeni bir süper güçlü varlıklar grubu olan “Sparrow Academy”ye başladı. Ancak yüzleri görünmüyor ama Bir Numara’nın yeniden hayatta olduğunu biliyoruz. Showrunner Steve Blackman, 3. sezon prömiyerinin “Meet the Family” olarak adlandırılacağını açıkladı – bu nedenle bu yeni takımı er ya da geç tanıyabiliriz. 

The Umbrella Academy 3. sezonun bölüm isimleri!

  1. Meet the family (Aile ile Tanışma)
  2. World’s Biggest Ball of Twine (Dünyanın En Büyük Sicim Topu)
  3. Pocket Full of Lightning (Cep Dolusu Yıldırım)
  4. Kugelblitz (Yıldırım Topu)
  5. Kindest Cut (En İyisi)
  6. Marigold (Kadife Çiçeği)
  7. Auf Wiedersehen (Güle Güle)
  8. Wedding at the End of the World (Dünyanın Sonundaki Düğün)
  9. Six Bells (Altı Çan)
  10. Oblivion (Af)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: