The Walking Dead Filminin Çekimleri Başlangıç ​​Tarihi Andrew Lincoln Tarafından Onaylandı

The Walking Dead yıldızı Rick Grimes, yaklaşan Rick Grimes filminin Covid-19 aşısı sayesinde 2021 baharında çekime başlaması planlandığını söyledi.

Andrew Lincoln, The Walking Dead filminin neredeyse iki yıl ertelendikten sonra nihayet bir başlangıç ​​tarihi olduğunu doğruladı . Daha büyük Walking Dead evreni zamanla büyümeye ve genişlemeye devam etti ve şimdi yaklaşan bir Carol & Daryl yan programı ve The Walking Dead film üçlemesinin bir sonraki yinelemesi olması beklenen Fear the Walking Dead ve The Walking Dead: World Beyond şovlarını içeriyor . Walking Dead evreni. Lincoln’ün karakteri Rick Grimes’ın ana figür olacağı gerçeği dışında, The Walking Dead filmlerinin tam olarak neyi kapsayacağından kimse emin değil .

Rick Grimes karakteri The Walking Dead’i 9. sezonda terk etti ve ayrılmasından kısa bir süre sonra AMC , uzun metrajlı filmlerden oluşan bir Walking Dead üçlemesi yapacağını duyurdu . Filmler ilk olarak 2019’da Comic-Con’da duyuruldu ve aynı yıl prodüksiyona girmesi gerekiyordu. Yapım ekibi, yoğun 10 sezonluk şovu yeni izleyiciler için erişilebilir bir medyaya çevirmeye çalışırken bazı hız artışlarıyla karşılaştı. Konuyu çözdükçe, koronavirüs nedeniyle ve 2020 yılının Temmuz ayında Yapımcı David Alpert, Covid-19 kısıtlamaları nedeniyle filmin duraklaması gerekeceğini açıkladı. The Walking Dead televizyon dizisi için kapıyı açtı Ekim 2020 yılında tekrar filme başlamak için işe koyuldu. The Walking Dead’in Baş Kreatif Sorumlusu Scott Gimple , filmlerin  post prodüksiyona geçtiklerinde tiyatral yayınlar yapmaya zorladığını belirtti .

The Walking Dead karakterleri PUBG Mobile'a geliyor! - Teknoloji Haberleri

Ekstra ile konuşan  Andrew Lincoln, The Walking Dead filminin 2021 Baharında resmen çekime başlayacağını doğruladı. Lincoln, Aralık ayında, yapımın nihayet ilerleyebilme yeteneğinin büyük ölçüde Covid-19 aşısına erişime bağlı olduğunu belirtti . Geriye kalan tek soru, Lincoln’ün çekime başlamak için İngiltere’deki evinden eyaletlere tekrar girmekte zorluk çekip çekmeyeceği. Lincoln, ” iyi niyetle ve eğer her şey yolunda giderse ve ülkemi terk edebilirsem, ilkbahar-yaz aylarında Amerika’da çekimlere geri dönmeyi planlıyorum” şeklinde yorum yaptı.

Gimple, filmin sürekli gecikmesi üzerine, ” Film üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu oluyor. Bu zamanı covid’den alıyoruz ve aşağı iniyoruz ve Bay Lincoln, Bay Kirkman, Bay Alpert, AMC, Universal – hepimiz bunu ileri sürüyoruz. Televizyondan biraz daha fazlasını alıyor. Ve sonra yeni şovlar üzerinde [biz] çalışıyoruz. Yani The Walking Dead’in geleceğiyle ilgili şeylerimiz var ve Çok farklı şeyler. Yeni Yıla girerken sizinle ilgili konuşacak daha fazla şeyim olmasını umuyorum. “Film daha fazla gecikme yaşamazsa ve ilkbaharda prodüksiyonla ilerlerse, The Walking Dead filmi 2022’de sinemalarda gösterime girecek.

Görünüşe göre belirsiz bir gelecek ve hem The Walking Dead şovu hem de özellikler için benzeri görülmemiş gecikmelerden sonra , Lincoln’ün filmin bu baharda ilerlemeyi planladığını açıklaması, çok uzun bir tünelin sonunda bir ışık sağlıyor. Prodüksiyonlar Covid-19 salgını ortasında uyum sağlamaya devam ettikçe ve aşılar daha yaygın bir şekilde kullanılabilir hale geldikçe, The Walking Dead filminin önerilen zaman çizelgesine sadık kalması ihtimali ulaşılabilecek gibi görünüyor. Rick Grimes, The Walking Dead’de çok sevilen bir karakterdir . Umarım sıkı izleyiciler 2022’de onunla beyaz perdede tekrar buluşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: