The Witcher 2. sezon: Netflix çıkış tarihi, fragman ve daha fazlası

The Witcher 2. sezon çıkış tarihi hızla yaklaşıyor.

Netflix The Witcher 2. sezon çıkış tarihini duyurdu: 17 Aralık 2021.

The Witcher 2. sezon çıkış tarihi: 17 Aralık 2021

The Witcher sezon 2 çıkış tarihi doğrulandı WitcherCon sırasında. 17 Aralık 2021’de geliyor.

Bu tarih, ilk sezonun yayınlanmasından bu yana iki yıl oldu, ancak daha büyük boşluk hayranları endişelendirmemeli. Showrunner Lauren S. Hissrich daha önce, eklenen sürenin yalnızca şov için iyi olduğunu açıklamış ve “ekibimizdeki herkesin işini yapmak için zaman ayırdığından ve elinden gelenin en iyisini yaptığından emin olmak” istediğini söylemişti. Sezon 2 için çok fazla yastıklama zamanımız olduğundan emin oluyoruz, böylece son dakikada hiçbir şeyi tıkamıyoruz.” 

The Witcher 2. sezon resmi görselleri ve set fotoğrafları

Yeni fragman, kamera arkası videoları ve çekimlerin tamamlandığını doğrulayan Instagram gönderilerinin yanı sıra The Witcher 2. sezonda başka görüntüler de ortaya çıktı. 

The Witcher Netflix serisinin ana karakterlerinden bazıları kendilerini sadece yeni durumlarda bulmakla kalmıyor, aynı zamanda farklı görünümlere de sahipler. Geralt’ın gösteriş yapmak için parlak yeni bir zırhı var , Ciri Kaer Morhen olabilecek bir şey için eğitim alıyor ve Yennefer Sodden Tepesi Savaşı’ndan sonra aşınma için daha kötü görünüyor . Aşağıdaki üç ana resme bakın.

WitcherCon baskısından yeni çıkmış, The Witcher 2. sezondan üç yeni görüntü var. Biri Geralt’ın güvenilir atı Roach’tan bir kış ortamında. Daha yaşlı görünen ama tam olarak daha akıllı olmayan bir Jaskier daha var. 

Yeni görüntüleri tamamlayan Lambert, Ciri’ye bakıyor.

The Witcher 2. sezon kadrosu: birkaç yeni karakter

Heyecanlanacak bir dizi yeni karakter de dahil olmak üzere The Witcher 2. sezon kadrosu onaylandı .

Geralt ( Henry Cavill ), Yennefer ( Anya Chalotra ) ve Ciri ( Freya Allan ), eşsiz Jaskier ( Joey Batey ) gibi geri dönüyor . Ayrıca geri döndü MyAnna Buring  Tissaia olarak,  Tom Canton  Filavandrel olarak,  Lilly Cooper  Murta olarak,  Jeremy Crawford  Yarpin Zigrin olarak,  Eamon Farren  Cahir olarak,  Mahesh Jadu  Vilgefortz olarak,  Terence Maynard  Artorius olarak,  Lars Mikkelsen  Stregobor olarak,  Mimi Ndiweni  , Fringilla Vigo olarak  Istredd  rolünde Royce Pierreson ,   Dara rolünde Wilson Radjou-Pujalte , Anna Shaffer  , Triss Merigold rolünde ve Therica Wilson Read , Sabrina rolünde  .

Ancak yeni eklemeler potansiyel olarak en önemlileridir. En tanınabilir yüz kesinlikle Game of Thrones’tan Tormund Giantsbane olarak bilinen Kristofer Hivju’dur . İnsandan canavara dönüşen Nivellen’ı oynayacak. İşte Kıta’da ona başka kim katılacak.

 • Yasen Atour Coen olarak 
 • Agnes Björn Vereena olarak
 • Paul Külçe Lambert olarak
 • Eskel olarak Basil Eidenbenz
 • Aisha Fabienne Ross , Lydia olarak
 • Francesca olarak Mecia Simson
 • Kim Bodnia Vesemir olarak

The Witcher 2. sezon hikayesi: yeni karakterler, yeni canavarlar

The Witcher’ın ilk sezonu, olayların günümüze döndürülmesi, hikayelerin birleşmesi ve Geralt’ın Ciri ile yeniden bir araya gelmesiyle sona erdi. Sırada ne var?

Ayrıntılar azdır, ancak The Witcher 2. sezon hikayesinin altında yatan mantra, işleri daha yalın, daha sıkı ve çok daha basit hale getiriyor gibi görünüyor. 

Kamera arkası videosunda Hissrich, 2. sezonun “The Blood of Elfs ve ötesine geçeceğini” söyledi. Bu, Witcher serisinin üçüncü kitabı, ancak aşağıda göreceğiniz gibi, 2. sezondan ilham alınabilecek tek kitap bu değil. 

Hissrich , GamesRadar+ ile yaptığı bir röportajda gelecek sezonla (ve etkileşimleriyle) alay etti : “ İkinci sezonun harika yanı, size söyleyebilirim ki, yazdıklarımızda hikaye çok daha odaklı hale geliyor. Hikayede daha güçlü bir dürtü var çünkü birinci sezonda kurduğumuz tüm ilişkiler aslında ikinci sezonda meyvelerini vermeye başlıyor.”

Hissrich şunları ekledi: “Karakterler daha fazla buluşmaya ve etkileşime girmeye başlıyor. Bu bazen iyi gider. Bazen iyi gitmiyor. Ama dünya için oluşturduğumuz tüm bu yapı taşları sonunda biraz daha somut bir şeyde bir araya gelmeye başlıyor.”

İlk sezon, Andrzej Sapkowski’nin The Last Wish kısa öykü koleksiyonunun çoğunluğunu kabaca kapsasa da, şimdi 2. sezon galasının A Grain of Truth adlı kısa öyküsüne uyarlanacağı doğrulandı. Hissrich haberi açıklarken, “Bu, kendileri için pek güvenli hissetmeyen bir yerde bir araya gelen bir baba ve kızının hikayesi” dedi . Ve elbette, eşsiz Kristofer Hivju’nun oynadığı Nivellen’a gerçekten giriyoruz. Ayrıca Geralt ile birlikte onun karakterini ve geçmişini keşfedeceğiz. 2. sezon için gerçekten mükemmel bir başlangıç ​​çünkü bu aile hakkında, birbirimizden sakladığımız sırlarla ilgili ve bazen içinde olduğumuz canavarlarla ilgili.” 

Bununla birlikte, kitabı baştan sona bilenler, The Witcher 2. sezon hikayesinin etini bildiklerini düşünerek ateş yakmak isteyebilirler. Çünkü hem Geralt hem de Ciri, The Blood of Elf’te olduğu gibi, witcherların atalarının evi olan Kaer Morhen’e seyahat edecekler. 

Geralt oradayken ondan ne bekleyebiliriz ki? Pekala, biraz daha konuşkan olacak . Cavill, WitcherCon’da “Daha az konuşmasının daha iyi olduğunu düşündüm çünkü daha çok düşünüyor gibi görünüyor. O zaman niyeti buydu” dedi . “Fakat 2. sezon senaryosunda, tanıdığı insanlar arasında kendi evi olan Kaer Morhen’de ve bence, ayrıntılı ve entelektüel olmalıydım çünkü o öyle. O bir kaba değil. “

Cavill ekledi: “Huysuz kardan adam olduğu çizgisine düşmek çok kolay ve bunun bir komedi yönü var ve 2. sezonda ondan uzaklaşmak istedim.” 

Daha yakın zamanlarda, Hissrich, özellikle geçen yılki daha kötü karakterlerden ikisiyle ilgili olarak, 2. sezon hikaye ayrıntılarını biraz daha açıkladı. “[The Witcher 2. sezon 2]’deki Cahir ve Fringilla’nın kim olduklarını, Nilfgaard’ın neden önemli olduğunu ve buradan nereye gideceklerini daha derine inmek için sabırsızlanıyorum.” Hissrich Twitter’da söyledi . “Yeni sezonun en sevdiğim bölümlerinden biri.”

Netflix, senaryodan , fakir bir tüccar ve ailesine musallat olan bir canavarla dalga geçen tek bir sayfa bile yayınladı . Görünüşe göre Geralt figürle sesli konuşuyor. Aslında Geralt’ın bu sezon çok daha fazla konuşma yapmasını bekleyebiliriz.

The Witcher 2. sezon bölüm sayısı ve bölüm isimleri

Ayrıca The Witcher 2. sezon bölüm sayısının, ilk sezonla aynı toplam sekiz bölüm olarak ayarlandığı da doğrulandı. Stephen Surjik, Sarah O’Gorman, Ed Bazalgette, Geeta V. Patel’in her biri iki bölümü yönetecek.

Sekiz bölüm başlığından yedisine gizlice bir bakış bile var. Bunları kullanarak tüm sezonu tam olarak çizemiyoruz, ancak Kaer Morhen’in erken tanıtılmasını bekliyoruz, A Grain of Truth’daki korkunç olaylar da benzer şekilde sezonun ilk yarısında yer alabilir.

 • 1. Bölüm: “A Grain of Truth”
 • 2. Bölüm: “Kaer Morhen”
 • 3. Bölüm: “What is Lost”
 • 4. Bölüm: “Redanian Intelligence”
 • 5. Bölüm:”Turn Your Back”
 • 6. Bölüm: “Dear Friend”
 • 7. Bölüm: “Voleth Meir”
 • 8. Bölüm: TBA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: