Tom Cruise’un Baş Rolünü Üstlendiği Yarının Sınırında 2 ( Edge Of Tomorrow 2 ) Daha Farklı Olacak

Edge of Tomorrow yönetmeni Doug Liman, Emily Blunt ve Tom Cruise’un devam filmi için yeniden bir araya gelmesi durumunda çok daha küçük, daha kişisel bir hikaye olacağını söylüyor.

Yönetmen Doug Liman’a göre Edge of Tomorrow 2 çok daha küçük ve daha kişisel bir hikaye olacak. Orijinal film, 2014’ün eleştirmenlerce beğenilen bilim kurgu aksiyon-gerilim filmiEdge of Tomorrow, her savaşta öldürüldüklerinde aynı günü tekrar tekrar yaşayan uzaylı yaratıklara karşı savaşta askerler olarak Emily Blunt ve Tom Cruise’u canlandırdı. Edge of Tomorrow 2’ninsenaryosunun bir süredir hazır olduğu bildirildi, ancak prodüksiyona başlamak için somut adımlar atılmadı.

üretim konusunda resmi bir hamle açıklanmazken, Edge of Tomorrow 2’nin yapılması halinde ne olacağı konusunda yeni detaylar açıkladı . Collider ile yaptığı röportajda Liman , “Bir devam filminin ilk filmden daha karakter odaklı olması fikrine her zaman ilgi duymuşumdur ” dedi , çünkü normalde işler böyle yapılmaz. Devam filmini geliştirirken benim yaklaşımım buydu ve çünkü Tom Cruise ve Emily Blunt çok olağanüstü oyuncular. ” Bu takdire şayan bir hedef, ancak gösterişli gösteriden gelişen bir türde çalışırken anlaşılır şekilde zor bir hedef. “Bazen devam filminin daha fazla ateş gücüne veya daha fazla patlamaya sahip olması gerektiğini anlıyorum, ancak Tom Cruise ve Emily Blunt tarafından gerçekleştirilen harika bir sahneden elde edeceğinizin üstüne hiçbir görsel efekt gelmeyecek.”

Edge of Tomorrow , piyasaya sürüldükten sonraki görsel efektlerinden ötürü özellikle övgü aldı, hatta onlar için birçok ödül kazandı. Faturayı takip eden herhangi bir stüdyo kesinlikle bu yönün daha da büyük bir biçimde devam ettiğini görmek isteyecektir; bu, Edge of Tomorrow 2’nin şu anda yapılmasını engelleyen ikilemin bir parçası olabilir . Tabii ki, covid-19 salgını sırasında çekimlerin prodüksiyon gerçekleri yeterince zorlu ve birçok yeşil ışıklı proje bir sonraki duyuruya kadar arka planda kaldı. Yayın platformları, özellikle Netflix, son zamanlarda bilim kurgu eylemleri için giderek daha yaygın hale geldi. The Old Guard ve Outside the Wire gibi filmler , Netflix’i bilim kurgu alanında bir lider haline getirmeye başlıyor ve bir haklar anlaşması, Liman’ın önerdiği Edge of Tomorrow 2’yi başka bir sinema filmi kadar kolay bir akış projesine dönüştürebilir. Daha küçük, daha kişisel hikaye anlatıcılığına odaklandığı göz önüne alındığında, bu harika bir uyum olabilir. Şimdilik, Edge of Tomorrow hayranlarının sadece parmaklarını çapraz tutmaları gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: