Tom Holland Cherry’deki Rolü İçin 30 Kilo Verdi ve Geri Aldı

Tom Holland, Cherry’deki başrolü için etkileyici bir fiziksel dönüşüm geçirdi ve sınırlı bir süre içinde 30 kilo verdi ve geri aldı.

Tom Holland, yaklaşan drama Cherry’deki başrolüyle etkileyici bir fiziksel dönüşüm geçirdi . Avengers: Endgame’in ardından bir kez daha Hollanda’yla işbirliği yapan Joe ve Anthony Russo’nun yönettiği film, eve döndükten sonra kendisini bir opioid bağımlılığıyla savaşırken bulan bir ordu doktorunun hikayesini anlatıyor. Holland’ın karakteri uyuşturucu alışkanlığını sürdürmek için banka soymaya başvurur. Cherry , Nico Walker’ın senaryosunu Angela Russo-Otstot ve Jessica Goldberg’in yazdığı bir romanından uyarlandı. Apple TV +, uyarlamanın haklarını resmen aldığından beri, sürekli olarak Cherry’yi tanıtıyor . Film, 12 Mart’ta yayınlanmadan önce 26 Şubat’ta sinemalarda gösterilecek . Cherry , tanıtım afişleri ve oldukça görünür reklam panolarıyla Hollanda’nın En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde aday gösterilmesi için bastırıyor . Şimdi, filmin yönetmenleri, ödül sezonu geldiğinde Holland’ın şansına fayda sağlayabilecek bir faktöre ışık tuttu.

Cherry’nin piyasaya sürülmesinden  önce  Deadline ile konuşan Hollanda’nın fiziksel dönüşümünün boyutu Joe Russo tarafından seçildi. Yardımcı yönetmen, Hollanda’nın film için 30 kilo kaybettiğini ve kazandığını kaydetti. Bu kendi başına yeterince etkileyici olsa da, Russo, oyuncunun değişim üzerinde çalışmak için çok fazla zamanı olmadığına dikkat çekti. Russo’nun sözü aşağıda yer almaktadır.

“Holland, rol için gerçekten kendini parçaladı. 30 kilo verdi, geri kazandı. Burada bağımsız bir film programındayız — bunları yapmak için pek zamanı yoktu. “

Makyaj ve hızlı geri dönüş, Hollanda’nın Cherry için ilk Akademi Ödülü adaylığını alma şansını artırıyor . Oscar’ların görünüşteki değişiklikleri ödüllendirdiği biliniyor ve Charlize Theron ilginç bir karşılaştırma noktası olarak hizmet ediyor. 2003 filmi Monster’da seri katil Aileen Wuornos rolüyle En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı . Daha yakın bir zamanda, 2020’de Bombshell’deki Megyn Kelly rolüyle aday gösterildi . Film ılık eleştiriler alsa da, Theron’un Kelly’ye ürkütücü benzerliği çok fazla içerik sunmayı başaramasa da, rolüne baktığı inkar edilemezdi. Holland daha şanslı olabilir. Kiraz’ın ilk tepkileri olumlu, Holland’ın başardığı şeye özellikle övgüler yağdırdı. Oyuncu, MCU’nun Peter Parker rolünden ayrılıyor gibi görünse de, dramatik ve yorucu bir kahramana yaslanarak aslında köklerine dönüyor olması durumudur. Holland , The Impossible’da ilk canlı aksiyon rolü için 14 yaşında olağanüstü zor sahneler çekti. Empati kurma yeteneği o zamanlar bile belliydi, canlandırdığı film sayesinde Oscar için kısa listeye alındığına dair söylentiler dolaşıyordu. 2012 afet filminde. Örümcek Adam kapıyı çalmadan önce birkaç yıl daha bu damarda devam edecekti ve hayal edilemeyecek durumlara yerleştirilme talihsizliğine sahip karakterleri şiddetle tercih ediyor gibi görünüyordu. Kiraz bu tercihin bir devamıdır, en kötümser tahminçiler bile Holland’ın büyük ödüller kazanmaya başlamasının an meselesi olduğuna inanırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: