Tom Holland, MCU’nun Örümcek Adamı Olarak Oynandığında Öğrenince Bilgisayarını Kırdı

Tom Holland, Marvel Sinematik Evreninde Örümcek Adam’ı oynamak için seçildiğini ilk öğrendiğinde bilgisayarını kırdığını açıkladı.

Tom Holland geçtiğimiz günlerde Marvel Sinematik Evreninin Örümcek Adamı seçildiğini ilk öğrendiğinde bilgisayarını kırdığını paylaştı . Birçok hayranın gözünde oyuncu, Spider-Man’in en iyi versiyonu olarak ortaya çıktı . Ancak, işi güvence altına almak için uzun bir yolu vardı.

Holland, Peter Parker’ı, bazıları kendi başlarına büyük isimler haline gelen diğer umut dolu kişilerle birlikte canlandırmak için seçmelere katıldı. Bu nedenle, kesimi yapacağı her zaman net değildi. Solo Spider-Man serisinin üçüncü bölümü olan Spider-Man: Homecoming 3’ü çekerken  oyuncu, zorlu bir seçme sürecine dönüp bakma şansı buldu.

Holland’ın yorumları, Variety için Daniel Kaluuya ile yaptığı görüşmede geldi . Bir noktada, tartışmanın sonlarında, Get Out yıldızı Holland’a MCU’dan Peter Parker olarak geçirdiği zamanı sordu. Holland, bir noktada işlerin iyi göründüğünü söylese de, Robert Downey Jr. ile bir ekran testi için senaryodan çıkmayı anlatsa da, oyuncunun kendine güveni, Marvel’dan haber almayınca sarsıldı. Holland , Örümcek Adam rolünü kazandığını öğrendiğinde nihayetinde mutluluğa ve bilgisayarını kırmaya yol açtı :

Telefonuma gidip Instagram’a baktığımı hatırlıyorum. Marvel, karikatürün Örümcek Adam’ın resmini yayınlamıştı. Ve “Bir sonraki Örümcek Adam’ın kim olduğunu öğrenmek için web sitemize gidin” dediler. Ve bu noktada, anlamadığımı varsaymıştım çünkü kimse beni aramamıştı … Bu yüzden, ‘Tamam, evet, gidip kontrol edeceğim’ dedim. Böylece bilgisayarımı aldım ve köpeğim yanımda oturuyordu. Marvel yazıyorum. Makaleyi hala bilgisayarıma kaydediyorum. Yaptım ve ‘Yeni Örümcek Adamımız Tom Holland’ı tanıtmak istiyoruz’ dedi. Bilgisayarımı kırdım çünkü havada çevirmeyi seviyorum. Yatağımdan düştü. Köpeğim çıldırdı. Aşağı koştum, aileme ‘Anladım’ dedim. Anladım. Rolü aldım. ‘

Marvel’ın Holland’ı karanlıkta tutması alışılmadık görünse de, muhtemelen yöneticiler, resmi olarak ilan edilmeye hazır olana kadar oyuncu kadrosunun gizli kalmasını sağlamaya çalışıyorlardı. Şimdi geriye dönüp baktığında, oyuncu muhtemelen sürprizi önemsemediğini kabul ederdi, çünkü bu, genç oyuncunun hayatında gerçekten unutulmaz bir ana yol açmış gibi görünüyor. Hollanda’nın Spider-Man oynamaya olan hevesi , ilk ortaya çıkışından bu yana geçen yıllarda, MCU projeleri ile cesur drama Cherry arasında bir anlatı boşluğu görmediğini vurguladığı için Kaluuya’ya vurgu yaptığı için solmuş görünmüyor .

Yine de oyuncu, kendisini başka türlerde oynamak istediğini söyledi, korku ve komediyi örnek olarak seçtiğini kabul ediyor. Hollywood’un en çok talep gören yeteneklerinden biri olarak ortaya çıkan ve Wonka gibi potansiyel franchise için kısa listeye alınan Holland’ın, MCU’nun Örümcek Adamı olarak damgasını vurduğu açık . Karakterin beyazperdede ne kadar iyi tanındığı düşünüldüğünde, pek verilemezdi, ancak Holland’ın yinelemesi öne çıktı. Süper güçlü alter-egosunun hızlı zekasını, dünyadaki yerini bulmaya çalışan bir gencin belirsizliğiyle birleştirdi. Umarım, bir süre daha Örümcek Adam rolünde kalacaktır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: