Tom Holland’ın Endgame Yönetmenleriyle Yeni Filmi İlk Tanıtım Fragmanını Tanıtıyor

Avengers: Endgame’in yönetmenleri Anthony ve Joe Russo, Cherry’nin katıldığı Tom Holland’ın yeni filmlerinden bir klip paylaştı.

Yönetmen ikilisi Anthony ve Joe Russo, Tom Holland’ın adını Cherry olarak oynadığı yaklaşan filmlerinden daha önce hiç görülmemiş bir klip paylaştılar . Russo Kardeşler , başrolünü Owen Wilson’ın oynadığı You, Me ve Dupree gibi komedileri yönetmeye başladı ve tüm zamanların en yüksek hasılat yapan filmi Avengers: Endgame de dahil olmak üzere dört Marvel filmini yönetirken ün kazandı . Hollanda, Marvel Sinematik Evreni’nde Örümcek Adam’ı oynamasıyla tanınıyor ve Russos’un üç filminde rol aldı.

Hollanda Russo Brothers’ son filminde, bir kez daha yıldız Cherry 15 yıl boyunca umutsuz bir banka soyguncusu bir garip üniversite öğrencisinden giden bir sorunlu genci oynadığı. Yazarın hayatından esinlenen Nico Walker’ın romanından uyarlanan Cherry , kendi adını taşıyan liderliğini ordudaki üzücü bir dönemde ve opioid salgını sırasında bağımlılığa düşerek takip ediyor. Filmin beş afişi, Cherry’nin hayatının aşamalarını anlatıyor ve onu bir öğrenci, sevgili, asker, keş ve hırsız olarak çeşitli şekillerde tanımlıyor .

Russo Brothers Kiraz askeri enlists hangi onların Twitter’da bir ilk bakış klip yayınladı. Bir dakika süren sekans , kız arkadaşı ondan ayrıldıktan sonra kalbi kırılmış bir Cherry’yi ” amaç duygusu ” arayan görür . Hevesli bir ordu görevlisi, savunmasızlığını fark eder ve onu bir gün içinde yemin ettirmek için ilgisizliğinden yararlanır. Cherry sonradan konuşarak sahneyi oynanırken bağlama oturtuyor. Aşağıda İzleyebilirsinz :

26 Şubat’ta Apple TV + ‘da vizyona girecek olan film için hiçbir yerde bir fragman görünmezken, klip bize Cherry’nin tarzı hakkında epeyce şey anlatıyor . Belli ki Walker’ın hayatına dair bir retrospektif olarak romandan ilham alan seslendirme, muhtemelen film boyunca kullanılacak ve uzun yıllar boyunca bir anlatı oluşturmaya yardımcı olacak. Russo Kardeşler, Cherry’yi doğası gereği epizodik olarak nitelendirdiler ve Cherry’nin hayatındaki her döneme uyacak şekilde farklı türleri birleştirdiler . Haklarından mahrum genç adam klipte sıkıcı, acı verici gerçekçi bir dünyadan koparılıyor, ancak kardeşler filmin diğer bölümlerini karakterize eden büyülü gerçekçilik, korku ve absürdizmi ima ediyorlar.

MCU’dan ayrıldığından beri, Russo Kardeşler bir dizi proje hazırladılar. Daha büyük Disney çatısı altında, kardeşler Disney klasiği Herkül’ün süper kahraman yetenekleriyle uyumlu bir canlı aksiyon yeniden yapımını yapıyorlar. Russos ayrıca , sezonun ruhları tarafından cömert hale getirilen sefil bir cimrinin hikayesini bir kez daha beyazperdeye taşıyarak A Christmas Carol’ın modern bir versiyonunu yönetmeye hazırlanıyor. Cherry , Russo Kardeşler için bir ayrılışı işaret ediyor, gerçek hayattaki toplumsal meseleleri dramatize ediyor ve MCU’nun ötesine geçmelerine hizmet edecek bir deneyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: